Дім – це те місце, куди хочеться повертатися після робочого дня знову і знову.

При цьому неважливо, гарний настрій або ж погане, люди несуть все саме до себе в будинок, що дуже важливо. Саме тому в квартирі або ж приватному будинку має бути тепло, затишно і дійсно комфортно. Для цього необхідно не тільки дбати про чистоту в приміщенні, але і заздалегідь продумати кожну деталь інтер’єру. Не так давно з’явилася мода на імітацію несучих балок в приміщеннях. Такий елемент надає господарям почуття захищеності, а будь-якому приміщенню – ґрунтовності.

Декорування стелі або стін дерев’яними балками – це дійсно чудова ідея для того, щоб оригінально оформити інтер’єр. Але потрібно розуміти, що натуральна деревина – це недешеве задоволення, до того ж, колоди дійсно важкі, не кожна будівельна конструкція витримає таке навантаження. Відмінна альтернатива цьому – декоративні балки з поліуретану. Сам поліуретан є вельми універсальний полімер, за допомогою якого виробляють різні декоративні елементи для інтер’єру.

Переваги декоративних балок з поліуретану:

 • Мінімальна вага. Поліуретанне створює ніяких великих навантажень на стіни або ж стеля;
 • Простий монтаж, не доведеться витрачати більшу кількість енергії і часу;
 • Відсутні будь-які вимоги до якості монтажної поверхні, що дуже зручно;
 • Довговічність. Матеріал ніяк не пошкоджується і не деформується з часом;
 • Простота в догляді. Поліуретан дуже легко очистити від різного пилу і забруднень;
 • Поліуретан дуже стійкий до різних перепадів температур, вологи, сонячного світла і цвілі;
 • Низька вартість, якщо порівнювати з цінами на деревину. Завдяки цьому можна створити цікавий інтер’єр, навіть якщо ви маєте мінімальну кількість коштів;
 • Пожежна безпека. Матеріал володіє прекрасним властивістю – самозагасання.
 • Матеріал ніяк не підтримує горіння, а також не здатний виділяти токсичних речовин під час самої пожежі;
 • Екологічність. Поліуретан можна використовувати для оформлення будь-якої кімнати в квартирі або ж приватному будинку;
 • Велика розмаїтість текстур і квітів поліуретанових балок, завдяки чому можна створити ідеальну імітацію будь-якої породи дерева.

Безумовно, декоративні балки з поліуретану – це вигідне рішення для інтер’єру будь-якого приміщення. До того ж, монтаж балок відбувається дуже швидко і легко. Бувають випадки, коли інтер’єр набридає і хочеться чогось нового і цікавого, при цьому немає можливості вкласти велику кількість грошових коштів. В такому випадку з декоративними балками можна перетворити будь-яку квартиру, додавши родзинку. До того ж, для монтажу не потрібно заздалегідь готувати поверхню. Декоративна балка з поліуретану добре тримається на клею, важливо лише заздалегідь придбати клей від хорошого виробника. Так, ви зможете змінити інтер’єр, при цьому, не витрачаючи на ремонт багато часу, сил і грошей.