Кавомашини – це сучасні агрегати, створені для того, щоб протягом довгого часу радувати Вас смачними та ароматними кавовими напоями. Кавомашини обладнані автоматичними системами очищення, завдяки яким можуть функціонувати багато років. Однак, це обладнання працює під постійним впливом агресивних чинників (жорсткої води, електрики, високої температури), тому важливу роль відіграє правильна експлуатація кавоварок.

Що допоможе кожному користувачеві уникнути поломок? По-перше, потрібно не полінуватися і прочитати та вивчити всю інструкцію по експлуатації апарату. Але, якщо все ж потрібен ремонт кофемашин Saeco, то радимо перейти за посиланням.

Кілька важливих правил

Нижче представлений список з декількох найбільш важливих вимог, які не можна порушувати для оптимальної роботи кавомашини:

  • Встановити мережевий фільтр, щоб захистити обладнання від перепадів електронапруги.
  • Берегти обладнання від різких температурних коливань.
  • Чи не переривати роботу кавомашини під час виконання тієї чи іншої програми.
  • Використовувати тільки очищену воду і внести в меню машини дані про її жорсткості, щоб вчасно спрацювала система самоочищення від накипу.
  • Очищати за допомогою води обладнання і всі деталі після кожного використання, щоб видалити залишки кави (деякі сучасні моделі проводять очистку автоматично).
  • Регулярно проводити декальцинацію за допомогою рекомендованих виробником засобів.
  • Стежити за ступенем помелу кави, щоб вчасно помітити неполадки.
    Раз на рік діагностувати стан кавомашини в сервісному центрі.

Догляд за кавоваркою

Що ще потрібно знати про догляд за обладнанням з приготування кави? Розглянемо чого потребують певні деталі кавоварок. До речі, якщо вас цікавить така послуга, як ремонт кавомашин Saeco, то радимо перейти на сайт https://saeco-service.kiev.ua вже зараз.

Більшість сучасних кавоварок оснащені паровідводом, у функцію якої входить також збивання молока. Після проведення даної процедури, необхідно прибрати посудину зі збитим молоком і вологою тканиною протерти паровідводом, щоб очистити його від залишків молока.

Ще одна деталь – вузол видачі. Його теж необхідно регулярно промивати. Як часто? Це буде видно за якістю кави. Для цієї процедури багато виробників кавоварок спеціально виготовляють набір щіточок.

Дріптрей (каплезбірник) – це піддон для збору дренажної води. Коли він наповнюється до максимального рівня, машина повідомляє господареві про необхідність спустошити каплезбірник. Тут потрібно пам’ятати про контакти, які перебувають з одного боку дріптрея. Ні в якому разі не виливайте воду через ці контакти, так як вони окислюватися.

Дамбокс (ящик для скидання відходів) необхідно також регулярно спустошувати, промивати та сухим повертати на місце.

Кавомолки з часом покриваються по стінках кавовими маслами. Через це страждає смак готового напою, з’являється гіркота. Як очистити цей наліт? Найпростіший спосіб – протерти кавомолку сухою серветкою.

Процес декальцинації

Перед тим як почати процес очищення кавомашини від накипу, переконайтеся, що вона переключена в режим роботи від бункера з водою, а не від водопроводу. Перед початком процесу декальцинації кавоварка видасть повідомлення, що нагадує додати хімію в бункер. Обов’язково на хвилину зніміть бункер з водою. Це необхідно, щоб апарат зафіксував для себе інформацію про те, що в бункер залита рідина або додано інше для чищення від накипу засіб (порошки, таблетки, рідкі речовини). Розчиняти кошти для декальцинації в воді потрібно в окремій місткості, а не в самому бункері.

Далі необхідно натиснути кнопку на панелі управління, яка відповідає за декальцинацію. Швидше за все потрібно буде вибрати один з варіантів очищення: від капучино, від кави й загальне очищення. Потім з’явиться повідомлення про необхідність очистити дріптрей і дамбокс. Подальший процес може відрізнятися в залежності від марки машини й конкретної моделі.

Якщо господар кавомашини виконує всі правила догляду та очищення такої техніки, його обладнання буде служити справно і довгий час радувати відмінними напоями.