Додати інтер’єру трохи урочистості і шику, яким славляться французькі замки і покої англійських королев дуже просто, якщо використовувати в оформленні стін різні види тканин.

Ефект зовсім не схожий на той, який створюють шпалери: тканина абсолютно самостійний елемент, вона немов існують окремо від стін, завдяки чому світло зовсім по-іншому розподіляється по простору кімнати.

Тканина здатне візуально розширити простір, створивши за допомогою складок ілюзію прихованого приміщення. Для цього використовують навіть цілі картини з тканини, панно і гобелени з різними історичними сюжетами, що особливо ефектно виглядає з об’ємною ліпниною, палацовими колонами.

Тканина більш практична, ніж тендітні паперові шпалери, які прагнуть від необережного дотику. Сьогодні на ринку можна знайти тканини високої міцності, впоратися з якими не зможуть навіть надмірно рухливі домашні тварини. Ще одним плюсом цього виду покриттів є здатність замаскувати недоліки стін, а іноді за важкими портьєрами приховують цілі ніші або потайні двері. У роботі з тканиною не стане питання про розбіжність відтінків, як це буває з рулонами шпалер, а також не буде стиків або розбіжності принтів. Тканина легко очищається за допомогою миючих пилососів, крім того, на ринку є водо-, пило- та грязеотталкивающие види тканин, стійкі до загоряння, набухання в умовах підвищеної вологості повітря, і екологічно чисті.

З тканинним покриттям Ви забудете про проблему відшаровування: для закріплення її на стіні потрібно всього пара швів.

Також не варто турбуватися про вицвітання або стирання малюнка: про це давно подбали передові технології. Закріплення тканини на стінах і відновлення пошкоджених ділянок набагато легше, ніж обклеювання стін шпалерами.

До мінусів віднесемо високу вартість тканини в порівнянні з шпалерами з паперу та складність у встановленні розеток і вимикачів. Правда, на драпірування у вас піде менше часу і грошей, ніж на нанесення інших покриттів.