Затемнення скла до недавніх пір здійснювалося виключно на автотранспорті.

Популяризація новомодних віконних конструкцій підстьобнула попит і на тонуючу плівку для них.

Ефективний захист від проникнення сонячних променів

Плівкове полотно спеціального призначення оберігає від несприятливого впливу Сонця, включаючи ультрафіолетове випромінювання. Вишукування вчених довели здатність стримувати до 99% УФ. При цьому майже 80% світових потоків від небесного світила відбиваються. Найбільшою ефективністю володіє сонцезахисний варіант. Він затребуваний на юних сторонах будівель.

Економія електричної енергії

Оскільки всередину потрапляє незначна частина світла, то істотно знижується нагрів поверхонь, що знаходяться в приміщенні. Це особливо актуально в літню спеку. В результаті не потрібно користуватися кліматичної технікою, щоб забезпечити комфортну температуру повітря, або спецобладнання включається на мінімальну продуктивність. Завдяки цьому і відбувається зменшення споживання електроенергії.

Перешкоджання витоку тепла

Згідно зі статистичними викладками десята частина витрат на обігрів внутрішніх просторів в зимовий період випаровується через віконні прорізи. Сонцезахисний матеріал, приклеєний до склопакетів, помітно скорочує втрати теплової енергії за рахунок відображають можливостей. У заміському домоволодінні або при встановлених витратомірах тепла ця обставина сприяє економії фінансів.

Підвищення комфортабельності

Застосування тонування виключає появу сонячних відблисків на всіляких пристроях. В екран комп’ютерний або мобільного телефону, в телевізор не доведеться вдивлятися, намагаючись серед зайчиків від Сонця розгледіти деталі зображення.

Захист особистого життя

Людям властива допитливість. Дана якість допомагає рухати науку вперед. Однак воно має і негативний момент. Він полягає в навмисному розгляданні через вікна діяльності конкретної людини або цілого сімейства. А тонуюча плівка надійно оберігає приватне життя від несанкціонованого вторгнення цікавих поглядів. Найпевніше справляється з поставленим завданням дзеркальна модифікація.