Ноутубки і цифрова техніка час від часу може виходити з ладу. У деяких випадках, проблему можна вирішити самостійно і в домашніх умовах. Для того, щоб виявити причину несправності і не погіршити поломку, краще звернутися в сервісний центр, який спеціалізується на ремонті побутової техніки. Але, перед тим, ми розповімо, що потрібно враховувати, вибираючи такий сервісний центр.

Поради щодо вибору сервісного центру

Для того, щоб бути впевненим в тому, що техніка, яку ви здаєте в ремонт, повернеться не тільки в повністю справному стані, а й з повним набором заводських комплектуючих, при виборі сервісного центру слід враховувати кілька основних факторів.

  1. Оптимальний варіант звертатися в той сервісний центр, який працює з виробником вашої техніки. Адреса центру і його контактні дані можна знайти на офіційному сайті виробника.
  2. Попередньо необхідно вивчити інформацію про сервісному центрі: вартість послуг, досвід, опис виконуваних робіт, використовуване обладнання.
  3. В інтернеті обов’язково повинні бути відгуки на сервісний центр. Потрібно стежити за тим, щоб вони були правдивими. Також, слід враховувати, що користувачі пишуть про сервісному центрі на інших сайтах. Якщо під коментарями є відповідь представників сервісного центру, значить він дорожить своєю репутацією, що є підтвердженням високої якості послуг, що надаються.
  4. Оптимальний варіант – це сервісний центр, де проводять безкоштовну діагностику. Це дозволить вже на початковому етапі оцінити якість роботи.
  5. Вибирайте сервісний центр з власним складом запчастин. Це дозволить не чекати тижнями заміни будь-яких деталей.
  6. Важливу роль відіграє і обладнання, яке використовують майстри. У професійних сервісних центрах, які спеціалізуються на ремонті побутової техніки, є все необхідне для швидкого усунення поломки.

Як не бути обманутим при зверненні в сервісний центр?

Є й окрема група “сервісів”, які або надають ремонтні послуги на дуже низькому рівні, або просто беруть гроші і пропадають з радарів. Їх досить легко визначити:

  1. Сервісний центр має величезну кількість невеликих сайтів.
  2. Відсутній офіційний пункт прийому побутової техніки або адресу, вказану на сайті, не відповідає дійсності.
  3. Підозріло низькі ціни, безкоштовна доставка, безоплатна діагностика, довга гарантія до 5-ти років.

Такі сервісні центри в більшості випадків не мають навіть обладнання для ремонту. А після них знадобиться ще раз звертатися до майстрів.

Саме тому перед тим, як віддавати ноутбук або цифрову техніку, як велику, так і дрібну в сервісний центр необхідно перевірити реальне існування компанії. Гнатися за безкоштовними послугами безумовно не варто – жоден поважаючий себе майстер не буде працювати безкоштовно.

Відгуки про компанію дають можливість відразу оцінити якість послуг: якщо кількість негативу в кілька разів перевищує показник задоволених відгуків, то звертатися в такий сервісний центр безумовно не варто. При здачі ноутбука в ремонт і при отриманні з ремонту слід перевіряти і читати всі документи.

Чи можна самостійно виконати ремонт або краще звернутися в сервіс?

Ми допускаємо можливість усунення незначних несправностей в домашніх умовах. Але, оптимальним варіантом є звернення до компетентних фахівців, які допоможуть не тільки повернути робочий стан побутової техніки, але і допоможуть запобігти можливому виникненню несправностей в майбутньому.