Для тих, хто намітив кардинальним чином змінити стиль свого житла, незайвим буде дізнатися про сучасні методи ремонту. Багатьом подобається встановлювати у квартирах натяжні стелі, але не всі знають, що також можна натягувати внутрішні стіни приміщень.

Пристрій натяжних стін дозволяє якісно і в мінімальний термін створити абсолютно гладку стіну, приховавши при цьому все вади декорованого поверхні. Той простір, який залишається між натяжна стіною і перегородкою, можна використовувати для прокладки комунікацій і додаткової теплової ізоляції. Властивості натяжна стіни швидко встановлюватися і демонтуватися дозволяють без шкоди проводити ремонти комунікацій. До того ж повітряний прошарок між стінами служить в якості шумоізоляції.

Натяжна тканина, для того щоб до неї менше приставала бруд і пил, обробляється спеціальними антистатичними і водовідштовхувальними препаратами. Якщо полотно на стінці вигорить або буде порвано, його легко можна реставрувати за допомогою подібної тканини. Натяжка полотна на стіну відбувається легше і швидше, ніж шпалери або інші декоративні покриття.

Конструктивні особливості натяжних стін

Деякі люди помилково вважають, що натяжні стіни можуть бути тільки гладкими однотонними полотнами. На поверхні тканини може бути надрукований практично будь-який візерунок або малюнок, який сподобається замовнику. А використання каркасного підстави дозволяє зробити рельєф будь-якої складності – згладжені кути і кола. Також за полотном можна розмістити LED-світильники і вечорами милуватися фантастичною поверхнею надрукованих картин. Дуже красиво виглядає нічна поверхню землі з розсипом вогнів міст.

Дуже потужний дизайнерський прийом візуального збільшення приміщень – це надруковане вікно або вид з відкритої веранди. Тільки уявіть, люди снідають на своїй кухні, і в той же час як би на відкритій веранді. Якщо до того ж включити кондиціонер, то можна відчувати подих легкого вітру. Віртуальне вікно на міжкімнатних перегородки робить кімнату світліше і затишніше, тим більше що натяжний полотно може добре відбивати світло. А застосування сучасних храмових фарб дозволяє отримати суцільну дзеркальну стіну, яка буде затребуваною у жінок. До того ж вона буде значно дешевше, ніж подібна стіна зі справжніх дзеркал.

Оформивши стелі і стіни в сучасні натяжні матеріали, можна створити інтер’єр будь-якого стилю і напряму, від хай-тека до сюрреалізму.