Не так давно, люди і уявити собі не могли душову кабіну з гідромасажем, тропічним душем, парогенератором, так як це була небачена розкіш.

Наприклад в СРСР душовою кабінкою вважався звичайний кутовий душ, огороджений поліетиленом. У 90-х роках почали ввозити сучасні Польські, Чеські, Італійські душові кабіни. Установка вимагала спеціальних навичок, а отже виклику фахівця.

Природно, перед тим, як встановити душову кабіну, необхідно визначитися з місцем установки. Можливість установки в тому чи іншому місці залежить від розмірів кабіни. Необхідно розмістити кабіну так, щоб вона не заважала іншого обладнання, такого як унітаз, ванна, сушарка і т. д.

Отже, почнемо установку душової кабіни. Будьте уважні в кожній своїй дії і нікуди не поспішайте.

Установка складається з двох етапів: збір кабіни і підключення.

Спочатку нам потрібно встановити залізний піддон по рівню. Кріпиться він болтами до підлоги. Далі, до піддону прикріплюється задня стінка кабіни.

Далі, після того як ви встановили піддон і закріпили задню стінку, потрібно прикріпити бічні шторки. Всі шви і простору в з’єднаннях краще залити герметиком. Також будьте обережні при установці стекол.

Після збору кабіни, необхідно підключити її до водопостачання і каналізації. Здійснюється це за допомогою тих же патрубків і сифонів, які використовуються в будь-який інший сантехніці. Відмінність може полягати в конструктивному вирішенні, але загальний зміст не змінюється.

Проблему може скласти лише настройка електронної частини кабіни, але для цього існує керівництво по експлуатації, яке обов’язково входить в комплект. Якщо ж ви відчуваєте, що можуть виникнути проблеми, то краще звернутися до професіоналів.