Все частіше власники квартир замість традиційних ванн встановлюють душові кабіни.

Головна перевага душових полягає в тому, що ви неї тільки економите час на те, щоб помитися, а й при цьому витрачаєте менше води. Для того щоб встановити або зробити душову у ванній кімнаті необхідно спочатку зробити хорошу гідроізоляцію, так як у вологому середовищі можуть проявлятися цвіль і грибок.

Як вибрати гідроізоляцію?

В даний час ринок пропонує великий вибір гідроізолюючих матеріалів, які можна підібрати за складом та іншим характеристикам. Вибираючи гідроізоляційний матеріал важливо враховувати характеристики стін у ванній кімнаті. Для максимального захисту стін від вологого середовища рекомендується проводити комплексну гідроізоляцію із застосуванням різних матеріалів. серед найбільш поширених видів гідроізоляції вважаються:

  • обмазочная;
  • полімерно-цементна;
  • рулонний;
  • еластична.

Види гідроізоляції

Обмазувальна гідроізоляція проводиться із застосуванням бітумних мастик. Існує багато різних складів цього покриття і можна підібрати найбільш підходящий. У обмазувальної гідроізоляції є ще й інша назва рідка гума. Матеріал добре зчіплюється з поверхнями і забезпечує максимальний захист від вологого середовища. Незважаючи на такі характеристики складу для більшого ефекту можна зробити додаткову стяжку.

Полімерно-цементні суміші призначені для гідроізоляції стін і підлоги душовою. Незважаючи на те, що матеріал складається з цементу піски і полімерних компонентів він ідеально захищає поверхні від вологи. Така обробка дозволяє не виготовляти додатково стяжку.

Рулонний гідроізоляція – це можна сказати застаріла методика. Використовувалися рулонні матеріали ще в минулому столітті. Для того щоб забезпечити необхідний ступінь захисту необхідно рулонну гідроізоляцію проводити в комплексі з іншими для отримання очікуваного ефекту.

Еластична гідроізоляція виготовляється на полімерній основі. основною перевагою такого засобу захисту від вологи полягає в тому, що склад проникає глибоко в поверхню забезпечуючи гідроізоляційний шар зсередини поверхні.

На сьогоднішній день існує багато різних гідроізоляційних матеріалів, які ідеально підходять для обробки ванної кімнати, єдине необхідно правильно вибрати відповідне покриття і при необхідності вибрати комплексний підхід.