Ні для кого, напевно, не секрет, що місце для прийняття водних процедур і, безпосередньо, сам санвузол, ще історично були розділені по різних приміщеннях.

Можливо, в деякому роді це і правильно, але, якщо брати з точки багатофункціональності, то об’єднання цих 2-х важливих територій забезпечить Вам більший простір для втілення будь-яких дизайнерських ідей і, власне, можливість сміливо експериментувати з наповненням нової кімнати. Відмінним вибором у ванній кімнаті буде душова кабіна.

Слід відразу зазначити, що, поєднуючи санвузол з ванною, Ви зіткнетеся як і з недоліками, так і з достоїнствами такого рішення. До першої групи очевидних мінусів такої перебудови відносяться, в першу чергу, питання з будівельною плануванням квартири. Є такі будинки, що просто не дозволяють зробити сміливий експеримент, і прорубати стіну між двох кімнат.

Але, в разі якщо ж Ваші стіни і квартира це дозволяють, потрібно для початку звернутися в спеціальне відомство, що займаються питаннями ЖКГ, і внести зміни в план будівництва Вашої оселі. Ще одним моментом такої перебудови є те, що у Вас можуть з’явитися незвичні до цього черзі до популярного для всіх місця. Для сімей, що складаються з 4-х і більше людей, даний фактор є одним з головним в процесі прийняття рішення, оскільки відразу стають очевидними моменти зміщення свого звичного графіка.

Розібравшись з основними мінусами такого рішення, важливо перерахувати і головні достоїнства. По-перше, це досить бюджетно, так як дозволяє економити електрику, багатофункціональне, оскільки розширену кімнату після цього можна прикрасити згідно з останніми дизайнерським штрихами, а також це є оптимальним варіантом для великих квартир-студій. Будь санвузол, поєднаний з ванною, це один з трендових варіантів трендового дизайну і планування кімнати.

На сьогоднішній день суміщений санвузол є досить поширеним рішенням в дизайні не тільки студійних квартир. З огляду на будь-які особистісні побажання вимогливих замовників, дизайнери з архітекторами втілюють в життя різноманітні, часом навіть екстравагантні, за своїм стилем і складності елементи суміщення ванною з туалетом.

В наші дні господарі квартир все частіше вибирають для себе просторі ванні кімнати, де розміщені і туалет, і ванна, і душова кабінка, а також, за бажанням, біде. Однак, розставляючи велику кількість сантехніки в такій кімнаті, важливо пам’ятати про зручність переміщення по цій території і доступність до всіх елементів.

Подсуміровав все вищеперелічене, можна зробити висновок, що поєднувати санвузол з ванною – досить сміливе рішення, яке, однак, дарує Вам багато переваг. Зважившись на перебудову, пам’ятайте, що ретельне планування і чітко вибраний дизайн допоможуть перетворити Ваші звичайні дві невеликі кімнати в одну загальну територію умиротворення, креативного підходу і високого рівня смаку.