Як зробити так, щоб плиткове покриття на доріжці або майданчику було довговічним, надійним, красивим? Від людини, яка займається вирішенням цього питання, потрібними є дві речі: вибрати бригаду і правильно підібрати плитку.

Від майстрів залежать підготовка ділянки, дотримання технології та інші суто робочі питання. Вибирати покриття вже належить самостійно. На кону: морозостійкість, стійкість кольору, довговічність, загальна естетичність. А враховуючи, що виробництвом тротуарної плитки зараз не займається тільки ледачий, вибрати її непросто. Для вибору якісної тротуарної плитки радимо перейти на сайт www.tevis.com.ua вже зараз.

В основному необхідно враховувати такі характеристики:

  • матеріал тротуарної плитки;
  • зовнішній вигляд;
  • термін служби;
  • розміри.

Матеріал

Класична основа – це бетон. Близько 90% продукції виготовляється саме з нього. Якість такої тротуарної бетонної плитки на висоті. Альтернативи: натуральний камінь, гума, обпалена глина.

Зовнішній вигляд

Тут важлива не оцінка естетики. Ідеально, якщо вдасться розглянути плитку у зрізі. Гарна ознака: відсутність різких переходів в щільності шарів. Порожнини і пори, навпаки, – сигнал про неякісну продукцію.

Також, під час огляду зрізу, потрібно оцінити колір. Плитка повинна бути пофарбована по всій товщині, а не тільки на поверхні. В іншому випадку виріб почне пропускати вологу і зруйнується менш ніж через рік експлуатації. Подивіться на інтенсивність відтінку: він повинен бути в міру яскравим, але не кислотним. Останнє сигналізує про надлишок пігменту, що призводить до крихкості плитки.

Термін служби тротуарної плитки

Гарантійний термін тротуарної плитки визначає виробник. Зазвичай він становить від 3-х до 5-ти років. За фактом, таке покриття служить довше. Терміни залежать від технології виготовлення. Варто зазначити, що тротуарну плитку, яка прослужить довго пропонує компанія ТЕВИС за привабливими цінами.

Розміри тротуарної плитки

Покладіть поруч кілька брусків одного типу (з однієї партії чи ні – неважливо). Вироби повинні відрізнятися за величиною максимум на кілька міліметрів. Якщо відмінності помітні візуально, то при укладанні з’являться проблеми.

Альтернатива

Є ще один спосіб – почати з вибору гідного довіри заводу тротуарної плитки. В такому випадку в продукції можна не сумніватися. Підібрати підходящий варіант з асортименту одного виробника простіше, ніж з продукції кількох десятків фабрик. До того ж, завжди можна звернутися за допомогою до консультантів магазину.