Все більшу популярність сьогодні набуває напрямок текстильного дизайну. Фактично, це один із напрямів дизайну, який направлений в першу чергу на розбір загальних понять розробки, проектування текстильного декору будь-якого приміщення, і вивчення цих процесів.

При цьому акцент робиться на шторних композиціях, покривалах, подушках, чохлах і столовому текстилі. При цьому гостре увага приділяється усіх аспектів тканини – від тіні, яку вона буде відкидати при різному освітленні, до поєднання кольорів меблів і штор або фіранок. Окреме місце займають аксесуари. На перший погляд такі звичайні і невеликі, вони можуть значно вплинути на загальну картину затишку в будь-якій кімнаті – від спальні до вітальні.

Якщо проблема текстилю в квартирі вас дійсно турбує і вам необхідний якісний текстильний дизайн – радимо звернутися до хорошої дизайн-студії. Фахівці студії за певну плату займуться цією стороною інтер’єру вашого будинку, і змінять зовнішній вигляд приміщення до невпізнання. Також можливо навіть виготовлення індивідуальних меблів, її реставрація або обшивка відповідно обраному інтер’єру.

Текстильний дизайн та декорування меблів

Крім цього текстильний дизайн займається і меблями, точніше, її тканинної стороною. Диван певного розміру і кольору, який буде органічно вписуватися в інтер’єр, знайти не просто – часто ми виходимо вже з того, що маємо. Але не впадайте у відчай, якщо вас дратує те, що меблі можуть вибиватися із загального контрасту – текстильний дизайн допоможе розібратися і з цією проблемою. За допомогою покривал, чохлів і подушок будь-які меблі можна перетворити повністю, і ви навіть не помітите, як проблемний диван «розчиниться» в інтер’єрі будинку.