Як правило, щоб встановити якісні металеві двері, потрібно мати не тільки професійні знання, а й навички, адже з технологічної точки зору цей процес є дуже складним. Тому їх установкою повинні займатися професіонали. Однак якщо ви впевнені у своїх здібностях і головне маєте досвід в такій роботі, то можете спробувати самостійно у себе встановити вхідні двері.

Завжди купуючи нові двері потрібно перевірити їх комплектність і упевнитися в роботі замків. Потім потрібно підготувати дверний отвір до монтажу нових дверей, а стару, при цьому демонтувати, дверний проріз з усіх боків необхідно зачистити. Скористайтеся дерев’яними клинами, щоб їх допомогою нову коробку зафіксувати в дверному отворі. Товщина таких клинів повинна трохи більше бути, в порівнянні з товщиною зазору між дверним прорізом і самої коробкою.

Потім дверну коробку вирівняйте і починайте вирівнювання з петельной стійки, перевіряючи її вертикальність схилом або рівнем. Перевірку потрібно робити по обидва боки дверної коробки: зовні і зсередини. Застосовуючи перфоратор або ж електродриль, в стіні через вушка (монтажні) просвердлите отвори, діаметром – 15 мм, а глибиною приблизно 140 мм. У ці отвори вбийте штирі з металу. Потім знову будівельним рівнем перевірте стійку на вертикальність, а після до монтажних пластин за допомогою застосування зварювального апарату приварите штирі. Заздалегідь придбаної спеціальним мастилом змастіть всі петлі і навісьте на них дверне полотно з усією фурнітурою, встановленої заздалегідь.

Потім займіться перетворений стійкою – вирівняйте її, і трохи зміщуючи стійку, відрегулюйте зазор, тобто його величину, даний зазор по всій висоті між самими дверима і стійкою повинен дорівнювати 2-4 мм. Перевірте, що дверне полотно закривається і відкривається досить легко, не зачіпаючи дверну коробку. Удавану стійку закріпіть так само, як і петельную. Після застосовуючи малярський скотч, обклейте всю дверну коробку і змочіть трохи водою, а між стіною зазор і дверною коробкою задуйте монтажною піною, залиште висихати на добу. Зайву піну ображати. У підсумку той же простір і монтажні вушка заштукатурьте.