Всім добре відомо, чим відрізняється капітальний ремонт від косметичного. А чи є відмінності між євроремонтом і ремонтом елітним? Досить часто нам доводиться чути безглузде словосполучення «елітний євроремонт». Професіоналам воно буквально ріже вухо, бо їм відомо: не всякий євроремонт є елітним, але елітний ремонт обов’язково відповідає вимогам європейських стандартів. До того ж, крім використання високоякісних матеріалів і сучасних технологій, він передбачає наявність ексклюзивного дизайн-проекту.

В цілому ж елітний ремонт, який можна замовити за цим посиланням https://craftmaster.com.ua/elitnyj-remont-kvartiry/, тримається «на трьох китах»:

  • індивідуальний проект;
  • елітні матеріали і обладнання;
  • досвідчені професіонали, що забезпечують бездоганну якість.

Починається елітний ремонт з роботи дизайнера, а часом і цілої студії. Перш ніж створювати ескізи, фахівці уважно вивчають будинок або квартиру, оцінюють характеристики і можливості кожного приміщення, об’єкта в цілому. Паралельно йде з’ясування переваг і побажань замовника, знайомство з його побутовим укладом, смаками і вподобаннями членів сім’ї. Кожен нюанс зважується і враховується з тим розрахунком, щоб організувати простір найкращим чином, створивши при цьому не тільки комфортні умови для кожного мешканця, а й гармонійні красиві інтер’єри.

Підсумком роботи дизайнерів є дизайн-проект, який представляється для схвалення замовнику у вигляді ескізів і за допомогою 3D-візуалізації. Чи варто говорити, що матеріали вибираються тільки від провідних виробників, а меблі та інші складові інтер’єрних рішень обов’язково належать відомим світовим брендам? Адже в іншому випадку ремонт не буде елітним в повному розумінні цього слова. Після вибору матеріалів, вбудованої техніки, меблів і предметів оформлення інтер’єру естафета передається технічним фахівцям.

Від нуля до блискучого результату

Щоб квартира або будинок з типових квадратних метрів перетворилися в елітне житло – предмет гордості господарів, над ними потрібно попрацювати великій кількості бригад різного профілю. Переваги комплексного ремонту, що виконується великими компаніями, в наявності:

  • вам не потрібно шукати виконавців на різні види робіт;
  • кожен вид робіт виконується висококваліфікованими майстрами відповідної спеціалізації;
  • технічне керівництво і контроль якості здійснюються фахівцями з вищою освітою і великим досвідом роботи на всіх етапах ремонту;
  • на кожен вид робіт і ремонт в цілому надається гарантія компанії;
  • ви не берете участь в ремонті та вирішенні пов’язаних з ним питань – отримуєте повністю готове до комфортабельного проживання житло з авторським дизайном інтер’єру.

Важливо й те, що фахівці компанії-підрядника здатні оснастити житло не тільки «обов’язковими» інженерними системами – водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції. За бажанням замовника може бути встановлена ​​охоронна і пожежна сигналізація, відеоспостереження, система «Розумний будинок». В цьому і принадність елітного ремонту під ключ – красиво, зручно, надійно і за останнім словом техніки.

Ніяких компромісів

Величезною перевагою елітного ремонту є авторський нагляд. Контроль дизайнерів, архітекторів та інженерів над строгою відповідністю проекту всіх виконуваних робіт і використовуваних ресурсів виключає будь-які відступи від спочатку досягнутих і закріплених документально домовленостей із замовником.

Звернувшись в солідну фірму, можна бути абсолютно спокійним за результат роботи: квартира буде виглядати в точності так, як на ескізах, всі технічні аспекти будуть враховані і реалізовані. Авторський нагляд – гарантія того, що елітний ремонт буде виконаний, дійсно, бездоганно як з естетичної, так і з технічної точки зору.