Створити у своїй оселі затишок за допомогою елементів декору – мета кожного, хто намагається не відставати від модних тенденцій та облаштовувати свій дім з вишуканим смаком. Настільні лампи семимильними кроками повертаються у моду, бо являються одночасно практичним і елегантним елементом декору сучасності. Створити у кімнаті романтичну напівтемряву або для кращого освітлення при роботі  з дрібними деталями – кожен переслідує свою мету. Якщо у вашому домі ще немає настільної лампи, обов’язково придивіться підхожу модель на сайті https://www.linija-svitla.ua/catalog/nastolnye-lampy. Різноманітні стильні моделі, забарвлення та оригінальність дизайну не залишать байдужим кожного, хто завітає до магазину. 

Як вибрати підхожу настільну лампу, яка відповідатиме всім вимогам?

Для спальні обирайте лампу, яка має спокійне розслаблююче світло. Лампа з абажуром або матовим плафоном буде джерелом м’якого світла, яке не завдасть шкоди очам.

Для вітальні підійде лампа, яка випромінює ненав’язливе світло. На високій ніжці, з гарним абажуром, яка не виходить за межі загального стилю кімнати.

Для облаштування робочого місця ідеальною моделлю буде настільна лампа на гнучкій ніжці, оснащена надійним кріпленням до столу. Плафон повинен бути непрозорим та містити відбивач світла для його розсіювання. Висота ніжки підбирається індивідуально.

Стильні рішення за рахунок настільних ламп

Якщо ви обираєте настільну лампу у спальню чи вітальню, має сенс переглянути купівлю двох однакових моделей і створити симетрію. Такий стильний підхід ніколи не вийде з моди, дизайнери часто вдаються до нього, бо знають напевне: таке рішення актуальне і гармонійно вписується у інтер’єр помешкання.

У маленькій кімнаті настільна лампа великого розміру стане стильним акцентом інтер’єру за рахунок гри з об’ємом і простором.

Якщо у вашій оселі ще досі відсутній такий стильний та практичний елемент декору, як настільна лампа, не зволікайте з його придбанням. Ваш інтер’єр обов’язково засяє новими фарбами.