На відміну від інших приміщень будинку або квартири – кухню давно зараховують до нежитлової, підсобної площі. Але це їй анітрохи не заважає бути найбільш використовуваним приміщенням.

На кухні на підлогу доводиться хороша навантаження, в тому числі механічна, яку йому пристало спокійно витримувати, зберігаючи стійкість до різних видів хімічних речовин. Стало бути, оформлення кухонного інтер’єру взагалі і статі зокрема, розумно засновувати на особливих вимогах – красу, зручність і функціональності, підкріплених гаманцем.

Лінолеум

Одним з найвідоміших, доступних і практичних рішень є рулонні покриття. Саме вони найкраще можуть витримати різного спектру дії механічні навантаження, а також зберегти тепло. Без особливого догляду, таке покриття зможе прослужити своїм господарям багато років близько десяти. З укладанням його немає ніяких труднощів, а в магазині можна зустріти величезну кількість різноманітних кольорів, абсолютно на будь-який смак і бюджету.

Ламінат

Його вигідність – в доступності цін і стійкості до різних механічних пошкоджень. Недолік – боязнь вологи, що має на увазі гідроізоляцію підлоги. Звичайно, є варіації, що не бояться води, але коштують вони дорожче. Ламінат частіше стилізують під деревину, втім, знайдеться стилізація і під мармур, і граніт.

Паркетна дошка

Штучний паркет або паркетна дошка – саме довговічне, респектабельне і благородне покриття на всі часи. І хоча технології дозволяють робити їх вологостійкими, оберігати від води необхідно. Плюс таких підлог в багатстві: забарвлень, деревних порід і способи укладання. За необхідності можлива реставрація. Мінус – дорожнеча.

Коркове покриття

Коркове покриття – давно не дивує, проте не дуже затребуване. При цьому на кухню підійде як ніяке інше: підлога буде екологічним, теплим, м’яким і приємним на дотик, з імітацією коштовних порід дерева або просто корковим. Дорого.

Плитка або керамограніт

Керамічна плитка, в народі кахель – найпопулярніше напольно-настінне покриття. Вельми безпечне і в достатній мірі екологічне засіб оформлення інтер’єру. Бо, не проводячи електрику, нейтрально до більшості побутових хімічних засобів. Правда, і кахельну, і керамогранітних підлогу будуть холодними. Але перешкодити зробити наливні або підлоги з підігрівом зможуть лише фінанси. Тендітна.