Якщо ви затіяли ремонт у ванній кімнаті, то вам варто, перш за все, задуматися про сантехніку. Саме сантехніка визначає і дизайн у ванній кімнаті, і виконує її функціональну складову.

Замислюючись про інтер’єр ванної кімнати, ви повинні пам’ятати, що вся основна сантехніка – унітаз, ванна або душ, умивальник повинні бути в одній стильової спрямованості. Це дозволить створити цілісний вигляд вашої ванної кімнати і дотримуватися певного дизайну. Однак не варто забувати і про деталі. Наприклад, якщо ви вирішили зробити ванну кімнату в грецькому стилі, то вам краще всього підуть мідні змішувачі. Саме вони будуть тонко підкреслювати обрану вами стилістику.

Тепер поговоримо про функціональну складової сантехніки для ванної кімнати. Перш за все, вся сантехніка повинна бути зроблена з високоякісних матеріалів. В іншому випадку, вам доведеться найближчим часом робити новий ремонт у ванній кімнаті. Для початку зупинимося на раковині. Раковини, як правило, виготовляються з кераміки, яка вважається пористим матеріалом. При правильній і дбайливої ​​експлуатації така раковина прослужить вам років 20. Однак недолік такої раковини в тому, що з часом матеріал сам по собі тьмяніє. Якщо ж ви збираєтеся купити білу мушлю, то врахуйте, що через пару років раковина не буде такою ж білою. Також раковини роблять зі скла, нержавіючої сталі і мармуру. Мармурові раковини якраз є найдорожчими, але цей матеріал вважається самим довговічним.

Що стосується туалетів, то їх виготовляють виключно з кераміки. Розрізняються туалети виключно за формою і размерам. Роблячи ремонт у ванній кімнаті, вам доведеться зіткнутися з вибором – ванна або душова кабіна. Рішення ви повинні прийняти в залежності від розмірів вашої ванної кімнати і зручності. І найголовніше – при ремонті ванної кімнати поміняйте всю сантехніку і труби на вироби, виконані з високоякісних матеріалів. Як показує практика, найчастіше саме вони і підводять.