Вже протягом кількох років традиційні дерев’яні віконні конструкції замінюються пластиковими, зважаючи на велику кількість переваг в останніх.

Пластикові вікна більш зручні в догляді, вони мають прекрасну шумоізоляцією, та й в цілому виглядають більш презентабельно і сучасно. Однак перед тим як приступити до вибору пластикових вікон, необхідно ознайомитися з деякими нескладними порадами, які дозволять Вам підібрати не просто красиву, але і якісну конструкцію, яка прослужить не один рік.

Перше, на що варто звернути увагу – якість віконного профілю. Профіль виготовляється з первинного, або вторинного полівінілхлориду. Первинний матеріал визнається як більш якісний. Зовні віконні конструкції з первинного і вторинного полівінілхлориду нічим не відрізняються – для того, щоб підібрати більш якісний варіант доведеться заглянути в спеціалізовану документацію – сертифікати на конкретний продукт. Згідно зі стандартами, мінімальний термін експлуатації пластикового вікна – 20 років.

Ще один параметр, на який варто звернути увагу – товщина зовнішньої стінки профілю. Найбільш якісними є конструкції, що мають товщину стінок не менше 2,8 міліметрів – вони відносяться до «А» класу. Існують також вікна класу «В» – товщина їх стінок одно 2,5 міліметрів і вікна «С» класу з ще більш тонкими стінками. Надійність віконної конструкції безпосередньо залежить від товщини стінок.

Також зверніть увагу, що на сучасному ринку можна побачити звичайні і морозостійкі вікна. Останній варіант є оптимальним для регіонів з низькими температурами. Відрізнити морозостійка вікно можна за наявності спеціального маркування з буквою «М».

Якщо говорити про кількість камер, то найбільш поширеним варіантами є трьох-, чотирьох- і п’ятикамерні пластикові вікна. Такі конструкції відмінно задовольняють необхідним кліматичних умов.

Показником якості вікна є також наявність армуючого вкладиша. Ця деталь виготовляється з оцинкованої сталі і дозволяє зміцнити всю конструкцію.