У сучасному інтер’єрі наявність килимів і килимових покриттів є незамінним атрибутом. Вони створюють затишок і комфорт. Однак килими потребують постійного догляду. Прибирання килимів пилососом не є достатньо ретельним. Тому послуга хімчистки килимів затребувана. Вона сприяє глибокому очищенню покриття. Самостійна хімчистка – трудомісткий процес і не призведе до якісного результату. В цьому випадку краще всього звернути в професійну компанію.

До переваг хімчистки відносяться:

  • Хімчистка килимового покриття виконується на дому професіонали компанії umcleaning.kiev.ua, що дуже зручно для замовників;
  • Можливість хімчистки з вивезенням, транспортування килима можуть здійснити співробітники фірми;
  • Миючі та чистячі засоби підбираються відповідно до матеріалу, з якого виготовлено килимове покриття;
  • Для хімчистки використовується сучасне обладнання, що сприяє видаленню різних плям і забруднень;
  • Хімчистка проводиться за останніми технологіями, це не зіпсує матеріал, а додасть блиск і збільшить ворс;
  • Економія коштів;
  • Наявність спеціальних сушильних установок знизить кількість часу для просушування килимів.

Хімчистка може виконуватися трьома способами: суха, інтенсивна, екстракторного. Професіонали самі виберуть підходящу технологію. Це залежить від ступеня забруднення підлогового покриття, наявності часу у замовника, матеріалу та інших обставин.

Хімчистка килимів на дому – ідеальний варіант для багатьох власників килимів. У цьому випадку немає необхідності вести важке покриття на мийку. Співробітники фірми привезуть з собою засоби, за допомогою яких хімчистка буде проведена якісно і в короткі терміни. Господар сам зможе контролювати процес і вказати на наявність плям або забруднень. Фахівці компанії https://umcleaning.kiev.ua/ проведуть професійну консультацію щодо догляду за килимом. При хімчистці килимів застосовуються миючі речовини, які не зіпсують покриття. Засоби гіпоалергенні і мають сертифікати про своє якість та безпеку. Професіонали якісно виконають хімчистку, і килим придбає первинний вигляд. На покритті зникнуть сліди їжі, присутності тварин або маленьких дітей.

Професіоналам підвладні килимові покриття будь-якої складності з натуральних і синтетичних волокон, будь-якого розміру, конфігурації або марки, всяких кольорів і відтінків, різних фактур і призначень.