Красива міжкімнатні двері будуть завжди доповнювати інтер’єр і вносити свою родзинку в загальну атмосферу квартири. Але варто враховувати, що існують різні модифікації і кожна з них має при собі велику кількість особливостей.

Вибрати двері на сайті спеціалізованого інтернет-магазину можна в будь-який момент, в тому числі і вироби, створені з масиву. А для початку давайте розберемося, які особливості є у даного виду і як здійснюється монтаж таких полотен.

Монтаж

Установка будь міжкімнатних дверей гранично проста. Для початку готують дверний проріз. У тому випадку, якщо вже є встановлене полотно, то його знімають. Після цього починається монтаж укосів і подібних деталей, щоб картина після закінчення установки мала приємний зовнішній вигляд. До речі, старі укоси часом просто знімають і замінюють новими, якщо немає можливості змінити зовнішній вигляд вже встановлених компонентів.

Далі встановлюється саме полотно. Воно закріплюється на звичайні петлі. Однак при кріпленні особливо важких виробів потрібна допомога другого працівника. При виконанні всіх монтажних процедур перевіряється рівність, адже якщо виріб буде встановлено криво, то воно буде переважувати в деяких місцях і відкриватися самостійно.

Які переваги і недоліки є у масиву?

Найголовніша перевага – екологічність. В цілому, природність такого матеріалу, як деревина, вже забезпечує максимальну екологічність. Ніяких шкідливих виділень з полотна, яке виготовлено без додавання ненатуральних компонентів, не буде.

Радує і підвищений термін служби. Правда, варто враховувати, що зовнішній вигляд може злегка зіпсуватися, але невеликі реставраційні роботи повернуть колишню славу дверного полотна з масиву.

Високий рівень захисту від шуму дозволить створити необхідну тишу всередині кімнати. До речі, сюди ж можна додати і хорошу теплоізоляцію, що прекрасно позначиться на оселях, розташованих в регіонах з холодним кліматом.

Не можна забувати і про недоліки. Головний мінус – висока вартість. Але тут кожен вирішує сам, варто переплачувати чи ні.

Другий недолік – вкрай високий вагу. Тому доведеться встановлювати якісні і максимально міцні кріплення, не забуваючи про міцність дверного отвору.

Масив має підвищену схильність до розсихання, тому варто враховувати всі перепади вологості всередині житлового приміщення.