На що здатні генератори кисню?

Сфера застосування генераторів кисню дійсно безмежна. Знає їх і харчова промисловість, і фармакологія, і металургія, і акумуляторне виробництво, і побут.

Але, не дивлячись, що сфери застосування такого кисневого обладнання дуже різні, для нього властивий загальний принцип дії і мета – виробництво чистого газоподібного кисню зі стисненого атмосферного повітря методом короткоциклової безнагрівної адсорбції.

Що подасть насичений кисень?

Як джерело стисненого повітря для кисневого генератора може виступати найчастіше або спеціальна централізована пневмомережа (так, найчастіше, йде справа з генеруванням повітря на підприємствах), або гвинтовий компресор (це звичайна практика для отримання кисню в більш скромних масштабах). Промислові генератори кисню, придбати який можна на сайті https://www.zelko.ua/produkciya/vozduhorazdelitelnye-ustanovki, дозволяють отримувати на виході 95%, а в окремих випадках навіть 99% насиченого кисню.

Побутові ж генератори (вони, до речі, працюють від звичайної розетки і навіть прикурювача автомобіля) дають можливість отримати на виході близько 30% насиченого кисню. Але ця “маленька” відсотковість не повинна бентежити. Зате радувати власний організм вона може по повній програмі. Адже такі генератори дозволяють забути про втому (в тому числі викликану емоційними перевантаженнями, важкою фізичною роботою, виснажливими спортивними тренуваннями) і зробити простір навколо себе набагато більш екологічним.

При цьому на відміну, наприклад, від побутових концентраторів кисню використання генераторів кисню не вимагає узгодження з лікарем. Адже це саме профілактичний, а не лікувальний засіб. Тому, з іншого боку, важливо розуміти, що якщо Ви зібралися побутовим генератором кисню саме лікуватися, то це теж не найкраще рішення. В цьому випадку Вам знадобитися вже саме концентратор кисню. Але, якщо Ви просто збираєтеся підтримати свій організм, то це дуже гарне придбання.

Які моделі найбільш практичні?

Дуже багато побутових генератори кисню прекрасно “дружать” з простором автосалону. І багато автовласників вже оцінили переваги такої корисної техніки.

Також величезну популярність серед сучасних побутових генераторів кисню отримали генератори, суміщені з іонізатором, а іноді з бактерицидною лампою і аромакапсулою. Купити таку техніку в Україні можна приблизно від 150 до 650 тис.грн. Цінова розбіжність продиктована зазвичай опціями, дизайном, репутацією виробника.

Як правило, наштовхнутися на побутові кисневі генератори можна і, заглянувши в магазин з продажу медичного обладнання, і в магазин кліматотехніки. Але не важливо де Ви придбаєте такий генератор, головне, щоб він дійсно подарував Вам чистий насичений кисень!