Злом замка для багатьох людей є чимось неймовірним.

Багато хто вважає, що потрібно частки паморочиться з бубном, щоб відкрити його. Насправді, будь-яка людина, який має доступ до інтернету, може навчиться зламувати замки буквально за пару днів і це разом з практикою. Раніше, в Радянському Союзі, більшість циліндричних типових замків взагалі зламувалися чим завгодно. Можна було зробити це будь-яким предметом, який підходить. Це може бути викрутка, різні види пилок для нігтів і так далі. Навіть незважаючи на те, що на ключі були пази і різні прорізи, замки все одно легко і просто розкривалися. При цьому, існувала реальна загроза того, що вас можуть зламати. Багато сучасні замки, незважаючи на те, що стали хитрішими, все ще легко зламуються і зробити це може практично кожен, як було сказано вище. Не потрібно себе обманювати фантазіями про те, що ви купили хороший замок. Особливо, якщо вам не рекомендували нічого професіонали.

Якщо ви хочете отримати якісний замок, то вам потрібно знайти магазин з великим вибором і кваліфікованими рекомендаціями фахівця, який дасть вам зрозуміти, який замок купити краще. А тепер давайте розглянемо найпопулярніші види замків і подивимося, наскільки їх просто зламати.

Види замків:

  • Англійська личинка. Популярний замок, який має всім знайомий ключі. Він володіє достатнім ступенем захисту, якщо він дорогий і якісний. Дешеві ж личинки зламуються не просто легко, а дуже легко. Для цього потрібен мінімум набору зломщика і на це піде секунд тридцять.
  • Хрестовій. Взагалі ходять чутки, що він відкривається викруткою. Але насправді, для його відкриття існує спеціальна відмичка. Вона відкриє його за секунд п’ять. Продаються вони в інтернеті, в доступності кожному, тому не рекомендується ставити подібний замок на важливі приміщення.
  • Сувальдний. Він же сейфовий. Найскладніший і надійний. Якщо купуєте дорогий замок, який не може бути відкритий звичайним набором зломщика, то можете бути більше впевнені у своїй безпеці. На його злом може піти від хвилини до декількох годин, в залежності від підготовленості зломщика. Але за всіма оцінками, він максимально надійний і довговічний.