Як вибрати двері в санвузол? Щоб і практичні, і недорогі, а головне, щоб гармонійно вписувалися в сучасний інтер’єр.

Насправді, варіантів таких «особливих» дверей досить багато – давайте розглянемо найпопулярніші і найбільш вдалі рішення.

При виборі дверей для санвузла на перший план виходить матеріал, з якого виготовлено такий виріб. Звичайна деревина, якою б міцною і обробленої вона не була – не підійде.

Згодом, двері насититься вологи, розшириться, перестане щільно прилягати до коробки, а ще гірше – покриється неприємною чорною пліснявою. Ламіновані двері в цьому плані – надійніше і тому краще.

Але ви повинні розуміти, що в якості ламінування повинна використовуватися не паперова плівка, а щільний шар ПВХ. І якщо пошкодити будь-зовнішній оздоблювальний матеріал, волога почне потрапляти всередину і псувати виріб.

Саме тому, все більша кількість звичайних клієнтів і фахівців з дизайну зупиняють свій вибір на вологостійких дверях. Наприклад, пластикових.

Така конструкція хоч і відноситься до каркасних дверей, насправді досить щільна, стійка до зовнішніх впливів і довговічна. Пластик не боїться вологи і надійно захищає каркас з бруса від вологого середовища.

Якщо пластикові двері для вас занадто примітивні і непоказні, вибирайте скляні двері для санвузла та ванної. У сучасних конструкціях використовується надміцне загартоване скло, матове, тоноване або візерункове.

Варіанти дверей для санвузла

Таке полотно зможе створити атмосферу відокремленості і захищеності, але при цьому, не буде «з’їдати» і «обтяжувати» простір.

З практичної точки зору, скло досить зручно у використанні – цей матеріал легко привести в порядок, скло не втрачає привабливості, не тріскається і не деформується в умовах вологого середовища.

До речі, розбити такі двері під час звичайного використання – практично неможливо.

Альтернативою скляним конструкціям можуть стати композитні двері. Деякі види щільного ламінування, а також покриття екошпон і емаль не схильні до впливу вологого середовища, а значить, можуть бути встановлені в ванну кімнату або душову.

Наприклад, в асортименті фабрики дверей Браво передбачена серія дверей Аква з деревинно-полімерного композиту. Такі двері відмінно переносить тривалий вплив вологого середовища і гарячої пари, стійка до біоруйнування, а також надійна, міцна і приваблива.

Двері в санвузол просто зобов’язані витримувати непрості випробування вогкістю, теплим паром і бризками води. На щастя, вітчизняному виробникові є, що запропонувати своїм клієнтам.

Якісні вологостійкі двері по самим приємним цінами доповнять ваш інтер’єр і допоможуть створити затишну атмосферу в будь-якому приміщенні.