Ви вважаєте, що кухня – це головне приміщення в будинку? З вами абсолютно згодні провідні фахівці в сфері оформлення інтер’єрів.

Стара істина – на оформлення житла накладає свій відбиток спосіб життя господарів.

Це означає, що кухня, де проводить більшу частину дня жінка, яка присвятила себе турботі про сім’ю, буде кардинально відрізнятися від такого ж приміщення в квартирі молодих програмістів.

Дизайн кухні рівне 2021 може бути абсолютно різним. В рівній мірі актуальні Мінімалізм, Хай-тек, Екостиль тощо. Вже не один рік впевнено утримується в топі і Кантрі.

Причому якщо раніше мова зазвичай йшла про оформлення без конкретної геоприв’язки, сьогодні актуальний сільський дизайн кухні 2021 – це суміш етніки та Кантрі.

Що стосується технічної «начинки», то актуальна кухня повинна бути буквально напхана різного роду пристроями, що дозволяють звести до мінімуму час, який витрачається на приготування їжі та ін.

Тренди кухні 2021: Планування

Модний дизайн кухні 2021 найлегше реалізувати в просторому приміщенні.

На жаль, в квартирах більшості жителів нашої країни, вони настільки мініатюрні, то там ледь розміщується потрібна меблі.

Вирішити проблему можна, з’єднавши кухню і вітальню. При цьому дизайнери пропонують два варіанти:

  1. Оформити робочу і зону відпочинку і прийому гостей по-різному. При цьому вони повинні бути об’єднані за допомогою різних дизайнерських прийомів;
  2. Органічно поєднати обидві зони, з тим, щоб вийшла гармонійна і багатофункціональна кухня-вітальня.

Особливий інтерес представляє перший випадок, так як для нього першорядну важливість набуває грамотне зонування. Актуальний дизайн кухні 2 021 передбачає його здійснення з використанням, перш за все, світла.

Наприклад, ви можете вибрати для робочої зони різке, холодне біле світло, а для «вітальні» використовувати більш розсіяне і тепле.

Кольорові тренди дизайну кухні на 2021 рік

Якщо ви вирішили зробити ремонт на кухні, пам’ятайте, що яскраві кольори давно не в моді. Дизайн кухні 2 021 рекомендується створювати в світлих кольорах. В тренді білий і молочний. Актуально буде виглядати і абсолютно чорна кухня в строго мінімалістичному стилі.

До речі, звучить дивно, але у чорного кольору також є відтінки. Створюючи дизайн кухні 2021, рекомендується вибирати колір деревного вугілля. Це означає, що чорні поверхні повинні мати легкий блиск, але не бути дзеркальними.

Прекрасне рішення кухні в різних відтінках коричневого і беж. Для їх обробки вибирається полірований травертин, мармур і онікс відповідних відтінків.

Вони чудово поєднуються з кольором неокрашенной деревини, з якої виготовляються системи зберігання з дуже простим і лаконічним дизайном.

Зверніть увагу, вимога не використовувати яскраві кольори відноситься навіть до тих випадків, коли створюється кухня в актуальних в 2021 році стилях Кантрі або Етно.

Етнічний або сільський дизайн кухні 2021 також повинен бути по можливості однотонним, за винятком яскравих кольорових акцентів, що диктуються конкретним стилем.