Плита ДСП – це поширений листовий матеріал, який широко використовується не тільки в будівництві і ремонті, а й в меблевому виробництві, а також в деяких інших сферах. Існує думка, що плити можуть становити небезпеку для здоров’я через високий вміст формальдегідних смол.

Але в каталозі компанії “Куб” (https://nikolaev.kub.in.ua/pilomaterialy/dsp/) ви знайдете виключно сучасні вироби, виконані по досконалим методикам, абсолютно безпечні для здоров’я і навколишнього середовища.

Компанія “КУБ” пропонує плитні і кромочні матеріали, меблеву фурнітуру від відомих виробників за доступною ціною. Вся продукція якісна і повністю відповідає встановленим міжнародним стандартам якості і вимогам безпеки, а доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені з покупцем терміни.

ДСП або деревно-стружкові плити може бути як звичайною шліфованою, так і ламінованою, а кваліфіковані продавці-консультанти детально проконсультують з усіх питань і експлуатаційними характеристиками.

Основні технічні характеристики

Звичайна ДСП широко застосовується при обробці дверей, створенні міжкімнатних перегородок і бар’єрів, вирівнювання підлог. Сучасні виробники гарантують екологічну безпеку цього матеріалу, який виготовляється без додавання небезпечних і шкідливих для здоров’я смол.

До головних переваг і технічним характеристикам відноситься наступне:

  • однорідність структури;
  • проста обробка;
  • волого- вогнестійкість;
  • зносостійкість;
  • надійність і міцність плити;
  • широка сфера використання;
  • прийнятна вартість.

З’єднання плит виконується шляхом склеювання або за допомогою цвяхів / шурупів, а розкрій і розпил не складає особливих труднощів.

Купити плити ДСП: особливості вибору

В процесі покупки необхідно звертати увагу на такі технічні характеристики товару:

  1. Шпунтована плита ДСП – це оптимальний варіант для укладання підлоги в приміщенні і для обробки значною за площею поверхні. В процесі виробництва такої плити по всьому периметру виконується шпунт, завдяки чому істотно спрощується і прискорюється процес монтажу, а окремі елементи максимально щільно і міцно прилягають один до одного.
  2. Плити ДСП вологостійкі рекомендується використовувати в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості: у ванних кімнатах і на кухнях. Для додання цієї властивості плити обробляють спеціальною емульсією на парафінової основі.
  3. Ламіновані плити. Ламінування виробляють спеціальною плівкою на основі ПВХ або целюлози і додатково покривають виріб захисним лаком. Це дозволяє надати плиті оригінальний зовнішній вигляд, пофарбувати в потрібний колір, виконати імітацію натурального дерева або іншої поверхні. Використовувати вироби можна при створенні незвичайного інтер’єру приміщення або в виробництві дизайнерських меблів.

Щоб підібрати плиту, відповідну особливостям майбутнього будівництва або ремонту, зверніться за професійною консультацією до одного з кваліфікованих продавців.