Футбол досить популярний, в тому числі серед дітей шкільного віку. У школах часто буває досить учнів, які бажають поліпшити свої навички в цій області.

На сайті goalmart.ru/ ви знайдете все необхідне: футбольну форму, футбольний інвентар, футбольні м’ячі, футбольне взуття, футбольну екіпіровку, воротарську форму.

Вибір відповідних м’ячів для дітей

У той час як стандартний розмір м’яча – «п’ятірка», окружність якого становить від 68 до 70 сантиметрів, в разі дитячих тренувань зазвичай використовуються м’ячі меншого розміру. Часто це буде «чотири» (особливо серед молоді, але він також використовується на тренуваннях з дітьми від 9 років і старше) або навіть три (ідеально для семирічних). Менші розміри (менше 62 сантиметрів в окружності) призначені для самих маленьких.

Занадто рано тягнутися до великого м’яча не буде гарною ідеєю, тому що різниця в розмірі і вазі (здається невеликою, але має значення під час більш тривалих тренувань) явно впливає на ефективність вправ по контролю над м’ячем. Буде час потренуватися в силі, але спочатку найголовніше – виробити хороші звички і технічно правильні рефлекси.

Як правильно підібрати футболки для дітей?

Це правда, що на аматорському рівні можна грати в футбол без форми, що часто зустрічається на уроках фізкультури. Але якщо серйозно замислюватися про те, що діти тренують цю дисципліну, варто екіпірувати їх відповідним одягом.

Завдяки однаковим кольорам для окремих команд дітям набагато простіше зосередитися на самій грі або на вправах, не турбуючись про те, хто входить в яку команду. Не кажучи вже про чисто психологічному аспекті – адже діти, які на тренуванні надягають футбольну форму, можуть на мить відчути себе «справжнім» футболістом, що в їхньому віці може мати мотивуючий ефект.

Однак дитячі футбольні майки також повинні відповідати певним технічним вимогам, пов’язаним з якістю використовуваного в них матеріалу. Він повинен, перш за все, бути дуже легким, добре дихаючим і, що дуже важливо, відмінно відводити вологу, при цьому точно регулюючи теплообмін. На це варто звернути увагу, тому що ці особливості стають ключовими при більш складних тренуваннях.

Інші елементи вбрання

Звичайно, дитяча футбольна форма – це не тільки футболка, але і шорти. Вони теж повинні відповідати певним стандартам, як і футболки. Крім них є ще спортивні шкарпетки і гетри, типові для футболу. Для них характерні висота до колін і відповідний рівень вологості.

Нарешті, варто згадати футбольні бутси. Вони повинні відрізнятися високим зчепленням, відповідним для бігу по полю (зверніть увагу, що не всі майданчики мають однакову поверхню). При цьому необхідно правильно відрегулювати сам черевик, щоб було максимально комфортно в ньому пересуватися і полегшити точний удар по м’ячу.