В даний час на споживчому ринку високим попитом користуються металопластикові вікна вітчизняних і зарубіжних виробників.

Для холодних регіонів користувачі набувають трьох, чотирьох і п’яти – камерні вікна, оснащені відповідним склопакетом. Надійний і міцний корпус, оснащений сучасною високоякісною фурнітурою, повністю відповідає заявленим вимогам до якості товару. Фурнітура пластикових вікон повинна забезпечувати ефективну експлуатацію вікон в будівлях житлового та нежитлового призначення.

Щоб вести мову про переваги товарів, треба відзначити високі споживчі та естетичні властивості товару. Зокрема, серед споживчих якостей можна відзначити:

  • Високу герметичність вікон, що забезпечують щільне закривання, відсутність щілин в затворах.
  • Високі ізоляційні властивості, що дозволяють забезпечувати повноцінну теплову і звукову ізоляцію. Ці два фактори є визначальними при виборі вікон з металопластику.
  • Висока міцність вікна забезпечується, завдяки високотехнологічним видам сировини, комплектуючих деталей і фурнітури. Чим вище якість сировини і вище якість монтажу вікон, тим вище споживчі властивості цих віконних конструкцій.
  • Вікна металопластикові можна додатково оснастити сіткою москітної. Це простий пристрій дозволяє позбутися від проникнення комах в приміщення в умовах спекотних літніх місяців.
  • Захист від випадкового випадання дітей з вікна забезпечена за рахунок спеціального запірного механізму, які зможуть відкрити і проконтролювати тільки дорослі. Таким чином, маленькі діти захищені від біди.
  • Захист від випадкового випадання з квартири домашніх тварин, це важлива функція, якщо в будинку є вихованці. Без необхідності можна купити вікно без такого захисту, якщо власники житлового приміщення не містять в квартирі домашніх тварин;
  • Термін служби металопластикових вікон досить тривалий, при правильному догляді такі вікна прослужать до 50 років, і навіть більше. Вони не вигоряють на сонці, чудово зберігають форму і розміри. Якщо буде потрібно підігнати вікно в разі провисання стулки, то за допомогою спеціального ключа, який додається до комплекту, можна відрегулювати цей недолік.