Затіяли ремонт? Має бути вибір нових міжкімнатних дверей? Це завдання не з простих.

Полотно має бути не тільки функціональним і якісним, а й естетичним і недорогим. В даній статті наведені корисні поради, які допоможуть вам вибрати міжкімнатні двері. Отже, що ж слід знати?

На що звернути увагу?

Для початку необхідно правильно підібрати матеріал полотна. Якісними і довговічними вважаються дерев’яні двері, шпоновані або з клеєного масиву. Зверніть увагу на поверхню полотна: вона не повинна містити щербини і відколи. Важливим є і колір. Якісна двері завжди має однорідним відтінком, а площа повинна бути ідеально рівною і відполірованою.

Також перевірте якість лаку. Зробити це можна за допомогою невеликого натискання нігтем на дверне полотно. Якщо залишиться слід, то перед вами неякісний товар.

Поцікавтеся, чи додається до виробу додаткова комплектація, наприклад лиштви або дверна коробка. З ними монтаж буде набагато легше. Якщо виріб планується встановлювати в спальню або ванну, зверніть увагу на якість ущільнювачів. Чим м’якше вони будуть, тим щільніше закриється двері.

І звичайно, завжди цікавтеся терміном, протягом якого діє гарантія. У серйозних компаніях він досягає 3-х років і више.Также обов’язково перевіряйте, чи правильно зроблені виміри полотна.