Переїзд на нове місто мешкання передбачає перевезення речей. Найбільш проблематичне – це транспортування меблів, щоб зберегти їх цілісність. В такій ситуації важливо приділити увагу дрібницям.

Перш за все треба оглянуту меблі. Як правило, шафи та інші об’ємні предмети, такі як ліжка можна розібрати. Цим варто зайнятися у першу чергу. Якщо у власника немає досвіду, спеціалісти рекомендують звернутися до фахівців. Серед основних причин демонтажу меблів може бути декілька. Перш за все треба перевірити, чи пройдуть шафи у отвір дверей. Також варто продумати, як їх спускати з верхніх поверхів будівлі, адже вантажні ліфти є не у кожному домі. Важливо пам’ятати, що всю фурнітуру треба зняти та спакувати окремо.

Перевезення шаф потребує певних підготовчих робіт Всі внутрішні елементи треба упакувати в коробки, або загорнути у ковдру і зафіксувати. Двері та бокові панелі упакувати в поліетилен.

Меблі, які не передбачають демонтаж викликають найбільші складності. Варто пам’ятати, що всі рухомі елементи (ящики та дверці) мають бути зафіксовані. Перед цим треба перевірити, чи нічого не залишилось всередині. Щоб закріпити рухомі елементи можна скористатися скотчем, який надійно їх зафіксує.

Дуже часто зустрічаються м’які меблі, які не можливо розібрати без певних пошкоджень. Особливої уваги потребує перевезення шкіряних крісел та диванів. Варто пам’ятати, що їх дуже легко зіпсувати. Крім того, шкіра «боїться» низьких температур. Такі меблі варто перевозити окремо від інших, та нічого не класти на них. Перенесення шкіряних меблів також потребує певних навичок. При перенесенні триматися можна тільки за низ, щоб не пошкодити м’які частини або підлокітники.

Самостійне перевезення крихких речей, таких як дзеркало, часто викликає труднощі. Спеціалісти радять для цього використовувати повітряно-бульбашкову плівку та гофрокартон. При цьому картоном закривається лицьова сторона, фіксується скотчем та обертається плівкою. Бульбашки, які вона має, захистять дзеркало від пошкоджень під час транспортування.

Під час завантаження першими треба поставити великогабаритні та важкі меблі, а після поставити маленькі та легкі речі. Спеціалісти компанії перевезення меблів в Хмельницькому мають багаторічний досвід цій справі і гарантують безпеку вантажу. Замовити послугу можна за телефоном, при цьому є можливість обрати зручну дату та час переїзду.