Різноманітність чохлів для смартфонів, представлених сьогодні на ринку, може здатися приголомшливою. Незважаючи на це, всі вони працюють однаково: закривають задню частину і кути вашого телефону.

Оскільки тріщини по краях є основною причиною руйнування екрана вашого смартфона, чохол матиме велике значення для забезпечення того, щоб екран залишався неушкодженим. З іншого боку, важкий чохол може серйозно збільшити вагу вашого телефону, що може стати проблемою, якщо ви упустите телефон лицьовою стороною вниз.

Чи допомагають чохли запобігти пошкодженням?

Відповідь на це питання дійсно залежить від того, про який чохол для телефону ми говоримо. Деякі чохли – не більше ніж аксесуари. Інші в кращому разі захистять ваш телефон від потертостей, слідів та подряпин.

Але деякі чохли захистять ваш смартфон від усіх видів ударів, закриваючи задню частину та краї, а деякі навіть забезпечать захист від пошкодження водою. Саме тому покупка відповідного чохла така важлива.

Після того, як ви вирішите, який ступінь захисту ви хочете отримати для свого смартфона, ви зможете вибрати і купить чехлы для телефонов оптом, які допоможуть запобігти типу пошкодження, з яким ви зазвичай стикаєтеся.

Типи чохлів

У наші дні існує безліч варіантів чохлів для телефонів.

Жорсткий (пластиковий) корпус

Жорсткий чохол здебільшого функціонує як оболонка для вашого телефону. Він закриває задню частину і кути вашого смартфона, але не більше. З іншого боку, він легко кріпиться до телефону і може бути неймовірно легким.

Жорсткі чохли для телефонів бувають різних кольорів та дизайнів, що робить їх ідеальним аксесуаром для вас, якщо все, що вам потрібно, це приємний естетичний вигляд і захист від пошкоджень на рівні поверхні.

Силіконовий чохол

Подібно до пластику, силіконові чохли призначені для закріплення на телефоні. Через свою гнучкість їх неймовірно легко вдягати. Крім того, вони мають гарне захоплення, щоб запобігти їх випадковому вислизанню з рук.

Хоча силіконові чохли недоступні в тій же колірній гамі та дизайні, що і пластикові чохли, у силіконових чохлів все ж таки є явна перевага: вони здатні легко чинити опір відбиткам пальців.

Шкіряний чохол

Щоб смартфон виглядав по-справжньому вишукано, ви можете придбати шкіряний чохол. Вони досить схожі за вагою на силіконові чохли, але на дотик вони набагато розкішніші.

Існує широкий вибір кольорів шкіряних чохлів, які з часом можуть покриватись власною унікальною патиною. Коли справа доходить до довговічності, шкіряні аксесуари можуть служити роками, що робить їх гарною довгостроковою інвестицією.

Протиударний

Якщо ви часто піддаєте телефон ударному впливу, вам слід шукати чохол, здатний протистояти всіляким пошкодженням. Міцний чохол захистить ваш смартфон з усіх боків завдяки піднятим зубчастим краям.

Плюсом є те, що багато таких чохлів водонепроникні. Це чудова функція для любителів пригод на свіжому повітрі.

Чи потрібен вам чохол?

З недавнім розповсюдженням кольорових та яскравих смартфонів ми розуміємо бажання повністю відмовитись від чохла замість того, щоб ваш смартфон виглядав відкритим. На жаль, дуже часто трапляються ситуації, які можуть призвести до непотрібної витрати часу та грошей на заміну телефону.

Навіть якщо ви ніколи не кидаєте його, смартфон все одно можна досить легко подряпати, особливо, якщо ви тримаєте його в кишенях разом із монетами, ключами та іншими металевими предметами. З цієї причини ми рекомендуємо відразу придбати чохол в інтернет-магазині https://itsellopt.com.ua/ для вашого нового смартфона.