Існує безліч різноманітних варіантів моделей і форм міжкімнатних дверей, але останнім часом велику популярність набирають двері-купе. Сьогодні ми розповімо докладніше на цю тему. Залишайтеся з нами!

Особливості та плюси розсувних дверей-купе:

  1. Практичність. Звичайно, насамперед двері-купе рятують економією простору, що дуже актуально для невеликих квартир. Це можуть бути стандартні двері з виїздом усередину стіни, що дозволить збільшити простір для інших предметів інтер’єру.
  2. Різноманітність оздоблення. Такі двері можна виготовити з будь-якого полотна, застосовуючи найцікавіші та нові матеріали, що зробить ваші двері індивідуальними та неповторними. Можливість замовити двері нестандартних розмірів на власний смак, що максимально підходять вашому інтер’єру кімнати.
  3. Безпека. Як це не банально, але в дитинстві хтось хоч раз, але травмувався від простих дверей, чи то простими ударами, чи затискав пальці там, та й будь-який дорослий не застрахований від цього. З дверима-купе можливість травми зведені практично до нуля, тому це найкращий варіант, у кого є маленькі діти.
  4. Міцність. Сучасні технології дозволяють виготовити зручні та легкі двері-купе, при цьому мати високу довговічність і стійкість. Такі двері прослужать вам і потішать вас багато років.

Сьогодні існують не тільки міжкімнатні конструкції купе в класичному стилі, але й інші різновиди, що мають функціональні та дизайнерські особливості. У господарів стандартних міських квартир та розкішних заміських особняків є можливість підібрати варіант, що підходить для зручного та гармонійного розмежування просторів різних кімнат.

Міжкімнатні двері-купе в будь-якому з перерахованих варіантів є розсувною системою стулок. У отвір може бути встановлене одне або кілька полотен. Розсуваються вони завдяки роликовим системам. Кожен напрямний пристрій входить профіль прямокутного перерізу, яким і ковзають ролики. Іншим завданням такого профілю є утримання всієї конструкції у верхній та нижній або тільки верхній частині отвору.