Сьогодні тумба для раковини у ванній кімнаті стала необхідним елементом.

Вибирається вона не тільки підходящої по стилю, але і відповідно до її комфортності в використанні. Крім цього вона не повинна бути дуже масивною, що дуже актуально для наших маленьких приміщень.

Підібрати відмінний варіант тумби – це не так просто. Особливо якщо це ексклюзивна сантехніка. Вибір звичайно величезний, але необхідно необхідно врахувати безліч параметрів куди входить не тільки дизайн і вартість, а й технічні параметри.

Будь-який елемент меблів повинен ідеально вписуватися в інтер’єр. Тому ще до походу в магазин необхідно точно стильове рішення ванної кімнати. Якщо до сантехніки з м’якими контурами зовсім не підходить прямокутна тумба з гострими кутами. Якщо ванну вирішено зробити в стилі класицизму, то ми отримаємо приміщення з облицюванням з золотими і срібними малюнками, розкішним деревом з різьбленням, то скромна ванна в стилі мінімалізму буде викликати дісконент. Тумба для раковини повинна повністю відповідати не тільки стильовому рішенню, але і бути в підходящої колірної гамі.

Але дизайн – це не єдиний підводний камінь при виборі. Повинна бути правильної добірка фурнітури. Найкраще, якщо це буде металева фурнітура з хромовим покриттям. Термін її служби значно довше звичайного хромованого або позолоченого пластику, який втратить свою привабливість вже через місяць.

Також слід враховувати благоустрій ванній. Якщо, наприклад, тут зроблені теплі підлоги, то краще за все купити тумбу на ніжках, а не з цоколем. В цьому випадку набагато простіше буде прибирати, буде краще провітрюватися у вологому приміщенні.

Крім практичності слід подумати про особисті потреби. Дуже зручно якщо тумба йде з кошиком для білизни, що дуже економічно для маленьких приміщень. Для маленької ванної можна вибрати кутовий варіант тумби. Крім цього простежте, щоб можна було регулювати висоту розташування полиць, що дасть можливість раціональніше розташувати всі миючі та чистячі засоби. Зручний варіант викочування тумби на роликах.

Правильно підібрана модель тумби допоможе скласти в неї дуже багато корисних речей. Що там будете зберігати продумайте ще до походу в магазин. Це допоможе вибрати її з необхідною кількістю поличок і шухлядок. Так що за покупкою йдіть тільки добре підготовленими.