Акрилові ванни на сьогоднішній день користуються найбільшим попитом серед покупців як раз за рахунок своїх споживчих і функціональних властивостей.

Їх виробництво включає в себе кілька етапів, починаючи від термопресса, де відбувається вакуумування і виливок самої акрилової «чашки» з подальшим нанесення скловолокна, зміцнення торцевій частині і нанесення технологічних отворів зливу-переливу, і закінчуючи остаточною обробкою – доведення, фрезерування, чистової обробки на заводі.

Акрил швидше прогрівається в порівнянні з чавунними і сталевими і довше утримує тепло. При зливі води акрил тепло втрачає швидше, але це вже не має значення, так як процес «миття» вже завершено.

Протиковзкі властивості акрилу досить гарні, тому що акрил має меншою кількістю мікропор, які утримують в собі воду.

Величезним плюсом є легкість. Якщо порівнювати з чавунних кюветом, то акриловий легше на порядок. Її простіше транспортувати.

Наприклад, акрилову заготівлю може переносити одна людина, вона важить 15-20 кілограмів, може і більше при доповненні пристроєм для гідромасажу, але все одно менше чавунної, яка важить не менше 100 кілограмів.

Немає нічого гармонійніше ніж такий виріб в санвузлі облицьованому з підлоги до стелі керамічною плиткою.

Матеріал акрил дозволяє робити абсолютно будь-якої форми, в залежності від поставлених завдань і цілей.

Єдино, що можна поставити акрилу як недолік з точки зору виробництва – це неможливість робити кромки 90 градусів, тільки округлі форми, на що необхідно буде звернути увагу при встановленні ванни.

У порівнянні зі сталевою і чавунної ваннами, установка акрилової простіше. Вона менше шумить при наборі води в порівнянні зі сталевою. З точки зору догляду, за акриловою ванною простіше доглядати.

Акрил дуже простий у використанні, головне – не використовувати абразивні речовини. Існують також акрилові ванни з антибактеріальними добавками, що сприяє підвищенню гігієнічності таких ванн. Невелику подряпину на акрилі можливо зашкуріть повстяним диском, і вона зникне.

За словами фахівців у акрилових виробів немає серйозних недоліків в порівнянні зі сталевими або чавунними, так як сам матеріал акрил розроблявся з урахуванням побажань споживачів, які сформувалися на підставі використання чавуну і сталі.

В даний час залишилося недовіру споживача до акрилу: тендітна конструкція не чавунна, чи не сталева, з тонкими стінками, а як налити туди 150 літрів води і самому сісти? Як це насправді буде працювати?

Але це все боротьба стереотипів, яку можна вирішити шляхом більш детального вивчення питання виробництва і кріплення ванн, консультацій з фахівцями і знайомства з досвідом використання акрилових ванн іншими покупцями.