Думка про те, що непогано б перейти з промислово виготовлених сигарет на саморобні, відвідує багатьох курців. Хтось пробує, але результатами задоволені не всі. І не завжди справа в тому, що це вимагає регулярного докладання додаткових зусиль. Найчастіше справа у відсутності досвіду і неправильної техніки виготовлення.

Тютюн

У продажу можна знайти його у вигляді стрічок (локшини), крихти або листа. Останні 2 частіше зустрічаються при продажу приватними особами. Але варто врахувати, що курити і готувати їх до цього процесу новачкові вельми складно. Локшина-визнаний найзручнішим варіантом. Така сировина добре дозується, не випадає з гільзи сигарети.

Не варто забувати про те, що смак часто залежить від якості. Хороший оригінальний тютюн на вагу має оптимальну вологість, правильну нарізку, він грамотно ферментований. У ньому не зустрінеш цвілі і великої кількості жилок. Тобто це буде дійсно хороший продукт, який дозволить насолодитися відмінним смаком і ароматом при палінні.

Зберігати і готувати сировину потрібно правильно. Особливо в разі, якщо придбано було відразу багато тютюну. Якщо занадто сильно намочити сировину, сигарета почне розповзатися, буде сильно диміти і нерівномірно тліти. Якщо тютюн покласти занадто сухий, він може просто перетворитися на потерть ще в процесі забивання в гільзу. Оптимальна вологість-це коли стрічки пластичні, а при стисканні сигарети чується легкий хрускіт. У пачці при поставці повинен бути мінімум пилу крихти, що вкаже на правильне виготовлення, транспортування і зберігання.

Виготовлення сигарет

Не завжди з першого разу можна зрозуміти, як правильно потрібно заповнити гільзу. Звідси або занадто щільний шар, або нерівномірний. Це все позначається на якості куріння. Сигарета може погано тліти. Важливо експериментально визначити, скільки потрібно сировини на одну сигарету, навчитися розподіляти його рівномірно. Якщо не хочеться займатися цим самостійно вручну, можна подивитися в бік машинки преміум-класу для тютюну. Вона робить процес гранично простим. Досить насипати сировину в контейнер і включити прилад. Варто заздалегідь почитати відгуки, тому як деякі прилади краще працюють з крихтою, а деякі добре показують себе і з локшиною.

Має значення і те, які сигаретні гільзи використовуються. Не варто купувати найдешевші, так як їх якість не завжди ідеальне. Вони можуть рватися, целюлоза може давати неприємний аромат. У варіантах подорожче зазвичай таких проблем не виникає.

Якщо при першому досвіді щось пішло не так, не варто засмучуватися. У цій справі важливі навички і вправність. І вони обов’язково прийдуть з часом.