В інтернет-магазині Biovet представлений великий вибір ветеринарного рентгенівського обладнання різних виробників, зокрема корейського бренда ECORAY. Компанія вже майже 25 років розробляє передові технології у сфері рентгенографії, проєктує та виготовляє інноваційні портативні рентгенівські апарати, що займають провідні позиції у своєму сегменті ринку.

Різновиди рентгенівського обладнання

У ветеринарії діагностичні дослідження стану кісток, тканин і органів тварин проводять за допомогою:

  • Стаціонарного рентген-діагностичного комплексу на два чи три робочих місця. Для його розміщення потрібне спеціально  підготовлене приміщення.
  • Пересувного рентгенівського апарата. Використовується в рентген-кабінетах ветеринарних клінік або тваринницьких господарств.
  • Портативного (переносного) рентгенівського апарата. Може використовуватися як у клініці для обстеження тварин, яких не можна транспортувати до рентген-кабінету, так і за її межами.

Усі сучасні види обладнання є цифровими. Вони безпечніші для тварин, якщо порівняти з аналоговими (плівковими) апаратами, завдяки скороченню часу опромінення. Перевага зображень у цифровому форматі — можливість редагування: можна змінювати контрастність і збільшувати розмір потрібних фрагментів.

Особливості портативних рентгенівських апаратів бренда ECORAY

Портативний рентген апарат ECORAY — компактний моноблоковий прилад для обстеження кінцівок, голови, органів грудної клітки й черевної порожнини тварин середнього та дрібного розміру. Для його роботи потрібна електрична енергія з напругою 220 В від однофазної мережі.

У модельному ряді можна підібрати рентген апарати ECORAY з вихідною потужністю від 1,35 до 5 кВт. Прилади оснащені вбудованою пам’яттю на 8 або 16 стандартних режимів знімання. Вони дають змогу виконувати завдання, які найчастіше виникають у процесі ветеринарної діагностики.

Основні переваги апаратів

Портативне рентгенівське обладнання ECORAY має такі суттєві плюси:

  • Чітка візуалізація. Фокусна пляма має мінімально можливе значення 1,2 мм.
  • Компактність. Апарат являє собою моноблок, оснащений ручкою для перенесення. Він продається з кейсом, який забезпечує надійне зберігання і транспортування.
  • Невелика вага. Моделі портативного обладнання ECORAY важать 7–13 кг.
  • Довгий кабель для підключення до електромережі. У всіх моделей довжина кабелю — 6 м.

Компанія Biovet є офіційним дистриб’ютором бренда ECORAY в Україні. Тому в її інтернет-магазині представлена лише фірмова продукція за істотно нижчими цінами, ніж в інших торговельних точках. Тут ви зможете вигідно придбати потрібну модель портативного рентгенівського апарата.