Якщо у вас немає можливості замінити старі двері на нові, то вам обов’язково стане в нагоді ця інформація. Двері між кімнатами є одним з найважливіших елементів інтер’єру та дизайну і, тому, вони завжди повинні виглядати красиво.

Підготовка міжкімнатних дверей до фарбування

Для якісної і гарної фарбування її поверхню потрібно ретельно підготувати. Спочатку двері потрібно зняти з петель, а так же петлі, замки і т.д., або надійно їх зафіксувати за допомогою клинка;

Якщо двері старі, то з них обов’язково потрібно видалити стару фарбу за допомогою наждачного паперу, рубанка, хім. розчинами або спеціального інструменту.

Виробляти підготовку потрібно обережно, тому що найменші пошкодження будуть видні і навіть новий шар фарби не приховає їх:

– двері, для поліпшення покриття, потрібно додатково зашпатлевать, відшліфувати, по гарантувати і фарба краще ляже на поверхню. Ці дії застосовуються тільки з старими дверима, нові ж двері досить просто знежирити;

– далі варто визначитися, чим ви хочете покрити двері: фарбою або лаком. Зауважимо, що дешеві лаки або фарби служать недовго, погано наносяться і у них дуже велика витрата. Тому економити не варто, щоб не довелося їх ще раз перефарбовувати. Зараз вибір лаків і фарб досить різноманітний і тому можна знайти фарбу або лак – нешкідливий навіть для алергіків. Можна придбати спеціальне масло – нешкідливе для людини і надати дереву більше елегантності, підкреслюючи малюнок деревини.

Технологія фарбування дверей

Для фарбування і ремонту дверей знадобляться наступні інструменти і матеріали:

1. Драбина або стіл

2. Малярська кисть

3. Наждачний (шліфувальна) папір

4. Грунтувальна суміш (грунтовка)

5. Гострий шпатель або скребок

6. Молоток, викрутка і цвяхи

7. Шліфувальна машинка

Краще фарбувати двері на горизонтальній і рівній поверхні, так як при фарбуванні дверей в вертикальному положенні можуть з’явитися патьоки, через великий шар нанесеної фарби. З двері бажано зняти всю фурнітуру, провести підготовчі роботи і робити фарбування. Зняті кріпильні деталі і деталі фурнітури, при необхідності, фарбують. За бажанням, можна покрити двері ще одним шаром фарби або лаку.