У всіх справах, пов’язаних із законом, потрібно консультуватися у юриста, який грамотно зможе розповісти про розв’язання багатьох проблем. Існує кілька видів юридичних консультацій для досягнення мети, і кожен потрібно розглянути окремо. Консультації бувають усними або письмовими, і навіть різняться за часом.

Види юридичного консультування

Усна юристконсультація є найбільш затребуваним видом, оскільки ведеться пряма розмова між юристом та відвідувачем для досягнення максимального результату. У зазначеному вигляді консультації з’ясуються проблема з алгоритмом дій і як вона з’явилася, а також методи її вирішення. Людині часто дають виговоритися про свої проблеми та юрист, можна сказати, виступає психологом і повинен мати відповідні якості, працюючи з людьми. Провести таку консультацію можна в офісі у юриста або вдома є таке бажання.

Письмова юридична консультація менш популярна, але все-таки відразу вирішує багато питань без зайвих слів. Така інформація видається на письмовому носії та передається клієнтом у призначений час. Спосіб спілкування досить простий, оскільки ставиться запитання на паперовому або електронному носії і юрист повністю на нього відповідає, провівши правовий аналіз. Така консультація має свої недоліки, адже після відповідей часто є бажання поставити нові запитання і на написання листа йде час.

Додаткові види юридичної консультації

Онлайн консультація від юриста сучасний спосіб спілкування незалежно від розташування клієнта. За допомогою такої консультації можна отримати юридичну допомогу майже миттєво. Кожен зможе отримати відповіді на запитання, що цікавлять, і в разі виникнення нових завжди на допомогу прийде онлайн консультація. Найголовніше, щоб при зверненні до юриста через інтернет було тихе приміщення та хороший зв’язок. Звертаючись до юриста вперше за консультацією, в більшості випадків вона буде безкоштовною, оскільки проводиться без офіційних документів, які відіграють роль.

Далі йде базова консультація, завдяки якій вже можна зрозуміти, чи можна розв’язати проблему за допомогою закону і що для цього необхідно. На даному етапі вже можна укладати договір з юристом і передавати йому всі необхідні документи для ведення справи. Також така консультація триває не менше ніж годину, оскільки потрібне розв’язання багатьох питань.

Повторна консультація найчастіше відбувається після розбору всіх ситуацій юристом.