Інсталяція для унітазу Geberit з клавішею змиву - відкрита конструкція

Індивідуальний дизайн житла, зроблений з урахуванням особистих потреб та смаків, – критерій високого рівня життя для більшості з нас. Але стандартне планування будинків та квартир «за комірковим принципом» обмежує проєктні можливості. Ми радимо відмовитися від консервативного підходу і шукати власне рішення. Натхненням тут часто слугує функціональна підвісна сантехніка з великими можливостями індивідуального декоративного оформлення.

Сучасні тенденції у дизайні ванних кімнат включають мінімалізм та відмову від звичайного набору меблів та сантехніки. Замість повнорозмірної ванни, умивальника та кошика для білизни поруч із пральною машиною все частіше можна зустріти суміжні ванні кімнати із душовою кабіною та підвісним унітазом.

Це може бути дизайнерська душова із тонким піддоном або об’єднані рішення, де душова поєднана з ванною чи умивальником. А у революційних проєктах використовують навіть «мокрі» ванні кімнати зі зливом у підлогу.

Отримати обсяг для експериментів можна, об’єднавши «прямокутну» ванну кімнату із роздільним санвузлом, де замість підлогового унітаза встановлено компактну підвісну сантехніку. Унітаз тут кріплять до інсталяції, яку можна розташувати у будь-якому місці. А дизайн простору зазвичай визначає плоска панель із сучасними клавішами змиву.

3 аргументи на користь дизайн-проєктів на основі підвісної сантехніки

Інсталяція для унітаза – це міцна металева рама, на яку навішують сантехнічні прилади. Вона надійно кріпиться до стін або перекриттів і закривається перегородкою із гіпсокартону. За тонкою стінкою тут ховають не тільки труби водопроводу та каналізації, а й гнучку підводку та зливний бачок.

Якщо ви вирішите купити інсталяцію для унітаза і втілите на її основі сучасний дизайн ванної кімнати, ви виграєте в цілому ряді переваг, які пропонують вбудовані системи, такі як Geberit Sigma.

  • Вільний та лаконічний дизайн. Компактність форм підвісної сантехніки та візуальна відсутність комунікацій дозволяє виграшно оформити інтер’єр та звільнити простір. На додаток до цього ви отримаєте набагато гігієнічніше приміщення, де менше поверхонь для скупчення бруду та пилу, ніж у традиційних ванних кімнатах. Та й небажаних звуків прихований бачок видає менше.
  • Функціональна економна сантехніка. Система змиву в підвісних унітазах може оснащуватися безліччю інновацій. Це, перш за все, рішення для економії води, варіанти безконтактного змиву на базі інфрачервоних сенсорів та системи видалення запахів, які можуть знаходитись не в чаші сантехнічного приладу, а за панеллю із клавішами змиву.
  • Гнучкість варіантів дизайну. Плоскі клавіші змиву та сучасна фурнітура дають змогу створити змістовне візуальне наповнення, яке визначить дизайн простору. Різноманітність кольорів, матеріалів та форм клавіш змиву дозволяє скоригувати та навіть переформатувати будь-який стиль інтер’єру.

Плоскі клавіші змиву: стилістичне розмаїття підвісних рішень

Сучасні клавіші змиву допоможуть втілити будь-яку стилістичну концепцію, оскільки плоска панель з округлими чи прямокутними клавішами впишеться у будь-який дизайн.

  • У сучасних стилях інтер’єру, такий як лофт або хай-тек цікаво будуть виглядати матові або глянсові чорні та білі поверхні, а також панелі зі скла або під бетон.
  • Для класичних романтичних стилів, таких як прованс, ретро або вінтаж можна вибрати рішення із позолотою або опуклими кнопками із хрому, червоного золота чи латуні.
  • В етнічних – середземноморських, східних або скандинавських – стилях інтер’єру відмінно буде виглядати панелі під сланець чи дерево горіха тощо.

Врешті решт можливий і індивідуальний дизайн з декоративним підсвічуванням або на основі обраної колекції керамічної плитки.

Як бачите, сучасний дизайн ванних кімнат із використанням підвісної сантехніки чудово поєднує універсальні технічні рішення із широкими можливостями індивідуального самовираження.