Дизайн-проект – архів документів, які містять в собі інформацію щодо перепланування, оздоблення, розміщення меблів і декорування будинку або квартири. Дуже часто його застосовують для того щоб полегшити кожен вид будівництва. Умовно дизайн-проект поділяється на два типи.

Стандартний

Є функціональним і інформативним. Його дуже легко складати. Даний документ допомагає систематизувати всі види робіт з будівництва та ремонту. За допомогою цього типу дизайн-проекту можна швидко визначитися зі стилістичним рішенням для кожної кімнати, а також проаналізувати, яких атрибутів бракує, а будь надлишок.

У документ, замовити який можна на сайті stroivek.com, включається два етапи, які включають ескіз і проектну частину.

Етап 1: складання ескізу

Ескіз складається руками професіоналів. Обов’язково враховуються особливості планування приміщення, його освітленість, розмір, розстановка меблів. Всі ці об’єкти вказуються на аркуші спеціального формату. Даний етап допомагає оптимізувати приміщення і ретельно продумати кожну деталь. Завдяки цьому вдається отримати завершений інтер’єр, що підкреслює єдність стилістичного напряму.

Для складання цього етапу одного ескізу недостатньо, важливо розглянути обстановку на етапі малювання з усіх боків. В ескізі повинні бути оприлюднені можливі варіанти розміщення меблів, оздоблення поверхонь. Обов’язково кожна деталь зображується в тому відтінку, в якому вона буде в реальності.

Етап 2: проект

У проекті містяться технологічні розрахунки, а також дані про стінах, перегородках і інших конструкціях, які будуть змінюватися. Тут же прописується наявність фальш-стінок, рівнів стелі для їх складання і додаткових ніш в стінах.

Кожна з цих деталей вказується разом з кресленнями і параметрами в умовних одиницях. Даний розділ дизайн-проекту допомагає майстрам точно визначити де і в якому місці необхідно виконати конкретний комплекс робіт.

Важливо! При створенні дизайн-проекту відразу обмовляються терміни і ціна за роботу. До того ж перевага полягає в тому, що господареві будинку після закінчення ремонтних робіт не потрібно платити більше обумовленої суми за будівництво.

Повний

Розширений варіант дизайн-проекту. У нього включаються найрізноманітніші нюанси, про які могло не говориться в попередньому варіанті. Дизайн проект з повним комплектом даних в подальшому буде максимально відповідати реальній обстановці. В даному проекті вказується не тільки технічна характеристика будівельних матеріалів, але і торгова марка. Обов’язково враховується і сумісність сировини один з одним.

В даний склад включають кілька варіантів планування з різних ракурсів. Можуть використовуватися і розрізняються між собою варіанти проектування. Це дає можливість дизайнеру і бригаді робітників поглянути на обстановку з різних сторін.

В даний варіант входить:

  1. Докладний огляд поверхонь із зазначенням їх забарвлень, фактури і матеріалів для обробки.
  2. Розміщення люстр, торшерів, настінних, настільних світильників і інших конструкцій для освітлення.
  3. Розташування електрики в стінах і нішах, прокладка сантехнічного обладнання на етапі до і після проведення ремонтних робіт.
  4. Організація зонування, сполучуваність візерунків, орнаментів, матеріалів і відтінків.

Таку частину можна скласти за допомогою 3D-картини (її можна створити в спеціальній програмі).

На замітку! Дизайн-проект дозволяє звірити різні деталі в приміщенні, які були до ремонту і після нього.