Ви в пошуках ідеального залізобетону та не знаєте з чого почати? Компанія з 10-річним досвідом роботи на європейському ринку krasnebruk.com.ua готова вам допомогти! Ми пропонуємо Вам широкий вибір залізобетонних виробів, які славляться своєю якістю, надійністю та приємною вартістю.

«Краснебрук» – це завжди широкий асортимент не тільки збірного залізобетону, але й різноманітних конструкцій з нього. Ми представляємо вам наступні вироби (детальніше можна переглянути в каталозі за посиланням https://krasnebruk.com.ua/category/precast-concrete/:

Фундаментний блок

Фундаментні блоки – вироби, які використовують для будівництва стрічкових фундаментів, підвалів, підземних частин будівель. Їх застосовують при спорудженні всіх видів конструкцій широкого призначення. Блоки від «Краснебрук» ідеально підходять для цього, адже мають цілий ряд переваг, серед яких: висока температуростійкість, якість та довгий термін служіння.

Каналізаційні кільця

Каналізаційні системи на основі таких кілець вважають одним з найзручніших та найоптимальніших. Використовуючи такі системи, у власника з’являється можливість створити комфортні умови для проживання та забезпечити себе нормальною роботою каналізації на довгі роки.

Перемички залізобетонні

Перемички залізобетонні – це другорядні конструкції, які є обов’язковою частиною будівельного процесу. Їх призначення – рівномірний розподіл навантаження над віконними та дверними отворами. Перемички є сполучним елементом і захистом від обвалу стін, беручи на себе частину ваги кладки. Конструкції є морозостійкі, міцні та стійкі до утворення тріщин.

Для чого використовують збірний залізобетон?

Залізобетонні вироби розповсюдженні при різних видах будівництва: житловому, транспортному та промисловому. Його використовують в будівництві балконів, балок, захисних споруд або територій паркінгу. Збірний залізобетон – універсальний матеріал, який виробляють шляхом формування в спеціальних стендових формах. Саме завдяки цьому, процес створення проходить більш економічніше та швидше.

Серед переваг можна виділити:

  1. Доступність. Через особливості виробництва матеріалу, продукт є недорогим, а отже доступний при будь-якому типі виробництва;

  2. Зручність. Монтувати вироби можна за будь-якої погоди та пори року, а будувати житло швидше, ніж з будь-якого іншого матеріалу;

  3. Універсальність. Завдяки таким матеріалам можна легко досягнути багатошарові конструкції, оптимальної міцності та теплоізоляції.

Ще не знаєте де замовляти? «Краснебрук» – лідер на ринку залізобетонної продукції, адже є прямим виробником товарів, а не посередником. Якщо Ви бажаєте придбати якісний бетон за приємними цінами – телефонуйте до нас.