Новорічні свята завжди підкрадаються непомітно, через що у нас відразу ж з’являється безліч проблем, пов’язаних із пошуком та підбором новорічних презентів для друзів, батьків, родичів. Однак, під час новорічної урочистості не варто забувати й про своїх колег по роботі, з якими ви частенько проводите час, і можете спілкуватися навіть поза робочою обстановкою. Саме тому, не можна дарувати перший-ліпший подарунок, оскільки, таким чином, ви можете проявити неповагу і зіпсувати хороші взаємини.

Якщо ви не знаєте, як вибрати корпоративные подарки на новый год для своїх колег, рекомендуємо дочитати статтю до кінця, в якій зможете знайти відповіді на запитання, що вас цікавлять.

Найкращі рекомендації щодо вибору новорічних презентів для колег

Перед тим, як вирушати на пошуки новорічних презентів, подумайте про те, які варіанти підійдуть для конкретної людини. Це найкраще зробити заздалегідь, адже коли ви будете ходити магазинами, у вас не буде часу зосередитися і тверезо оцінити той чи інший варіант подарунка. Знайти гідний презент допоможуть такі поради:

  1. При підборі новорічних подарунків дуже важливо враховувати побажання та переваги людини, якій хочете подарувати презент. При цьому не варто розраховувати на те, що ви ідеально знаєте, що хочеться адресату. Найкраще поговорити з колегою про можливі варіанти заздалегідь, поставивши кілька запитань.
  2. Намагайтеся вибрати новогоднии подарки оптом, які, надалі, стануть в пригоді в повсякденному житті. Ніхто не буде в захваті від некорисної дрібнички. Тому подумайте, чим людина активно користується або чого їй не вистачає для комфортного виконання тих чи інших завдань.
  3. Подумайте про оригінальність подарунка. Стандартні та банальні варіанти вже давно не викликають інтересу в адресатів, а іноді взагалі можуть зіпсувати святковий настрій. Якщо ж ідей, як зробити презент оригінальним, у вас немає, зверніться за допомогою до спеціалізованих інтернет-магазинів, які виготовляють оригінальні подарунки на замовлення.

ТОП-5 варіантів корпоративних подарунків

Не кожен може впоратися з пошуком корпоративних подарунків, особливо, коли не вистачає часу, і немає можливості виділити 2-3 дні на перегляд доступних варіантів. У такому разі спробуйте скористатися готовими варіантами, які будуть доречними за будь-яких обставин:

  1. Комп’ютерна техніка, електроніка, новинки зі світу гаджетів та аксесуари до них.
  2. Оригінальні предмети декору та інтер’єру для робочого кабінету.
  3. Вироби із натуральної шкіри.
  4. Оригінальне канцелярське приладдя.
  5. Різні види подарункових сертифікатів.