Одним з найбільш багатофункціональних, відомих і головне виграшних прийомів в декорі вікон є бежеві штори. Вони набагато краще світлих відтінків рятують від сонячних променів, а світлопоглинання їх набагато менше, ніж у темних штор.

Бежеві штори ідеально вписуються в будь-який інтер’єр, що часто пояснюється їх здатністю не перетягувати на себе погляди.

Переваги бежевих штор

Проникаючи через бежеві штори, сонячний промінь набуває теплий тон. Якщо концентрація жовтого відтінку в текстилі буде збільшуватися, то разом з ним буде підвищуватися градус світла. Такий прийом допоможе додати в темний або прохолодний інтер’єр комфорту і затишку.

Бежеві штори практично не притягають до себе увагу, що особливо важливо в нейтральних інтер’єрах. Захищаючи і прикрашаючи кімнату, такі штори не впливають на зорове сприйняття інтер’єру.

Коли в приміщенні передбачено деталь, на яку слід зробити основний акцент, бежеві штори прекрасно в цьому допоможуть.

Світлий антураж – в кімнатах з білосніжними стінами за допомогою бежевих штор можна додати необхідну різноманітність, не втрачаючи при цьому яскравості світла.

Насичений антураж – на відміну від темних або світлих, бежеві штори, не вносячи в інтер’єр підвищену контрастність.

Карамельний інтер’єр – в приміщеннях, де переважають теплі тони, такі як бежевий, шоколадний або сірий, штори бажано підібрати в тон антуражу. Це допоможе інтер’єру не втратити свою «карамельність».

Пастельний антураж – приміщення, які оформлені з домінуючою пастельній гамою, виходять дуже ніжними. В цей антураж прекрасно вписуються бежевий колір штор.

Бежевий колір – це відмінний фон, який, не привертаючи до себе увагу, допоможе підкреслити інші деталі інтер’єру.