Процес облаштування міської квартири полягає в забезпеченні комфортних умов для кожного члена сім’ї. Тому до ремонту і перепланувань підходять з більшою часткою відповідальності.

 

Під час відвідування сауни з’являється можливість відпочити і розслабитися після важкого робочого дня. Завдяки широкому поширенню можна придбати міні сауну, вибравши відповідну модель, яка відрізняється від аналогів компактністю і економічністю.

Переваги

Готові міні лазні мають безсумнівні плюсами в порівнянні з многогабарітнимі аналогами:

  • встановлена ​​зменшена сауна дозволяє за бажанням здійснювати спа-процедури, не виходячи межі квартири;
  • швидке розслаблення і відновлення м’язових тканин;
  • при температурних коливаннях стінки судин і серця розширюються, що сприяє поліпшенню кровотоку;
  • за рахунок збільшення серцевих скорочень тканини органу зміцнюються;
  • температура сприяє очищенню і поліпшенню стану шкірних покривів.

Особливості виробництва і монтажу

Способи установки підрозділяють зменшені версії вбудованих лазень на дві категорії. До першої відносяться моделі з інфрачервоними, щитовими, брусовими елементами, а також «кедрові бочки». Всі перераховані різновиди характеризуються компактністю і економічністю, але при виготовленні параметри і особливості облаштовується приміщення не враховуються.

Другі – що вбудовуються. Виробляються виключно за індивідуальними вимірами, завдяки чому їх можна розташовувати практично в будь-якому місці – починаючи підвалом і закінчуючи балконом.

Міні-сауни найчастіше розміщують в кутах. Дві несучі поверхні вже є, а пара інших добудовується. Іноді домашні лазні монтують встик з однією стіною або в спеціально відведеній кімнаті.

Мінімальний розмір, розрахований для однієї людини, становить 80*80 см. Щоб помістилися всі члени сім’ї, параметр збільшується. Внутрішню частину обшивають м’якими породами дерева, підлогу виконують аналогічним матеріалом або плиткою. Для більшого комфорту нижню частину конструкції оснащують функцією підігріву.

Форма кабіна, вид оздоблювального матеріалу і зовнішній вигляд визначається клієнтом. Вартість залежить від розмірів і використовуваного сировини. Міні-сауни виробляються за індивідуальними проектами і іноді квартирні моделі оснащуються електричними печами.