У разі майбутніх планів по ремонту балкона, перш за все всі слід обміркувати і скласти послідовний план дій.

Складіть список робіт, які будуть виконуватися, і матеріалів, які хотіли б використовувати в процесі ведення робіт. Дуже важливим етапом в ремонті є гідроізоляція балкона, тому що якщо не приділити цим роботам потрібне увагу, то згодом через надлишок накопичувальної вологи на всьому ремонті можна буде поставити “хрест”. Зрозуміло, що стандартні перекриття балконів не можуть впоратися з опадами і холодом, які на них обрушуються в процесі експлуатації. Тому дуже часто на балконах можна побачити патьоки, цвіль і в кінцевому підсумку – грибок. І тільки гідроізоляція допоможе надійно захистити всю балконну конструкцію від виникаючих неприємностей.

Гідроізоляційні роботи на балконі без проблем можна виконати або самостійно, або запросивши для цього відповідних фахівців, це вже вирішувати вам. Але якщо зважилися все зробити своїми руками, то слід розуміти, що це цілий процес зі своїми нюансами та вимогами. І так, ви повинні зайнятися гідроізоляцією бетонних перемичок, гідроізоляцією підлоги, а також всіх швів і самої покрівлі, і тільки тоді гідроізоляція на балконі буде вважатися повною.

Мабуть, слід почати гідроізоляцію балкона зсередини. Фронт робіт всередині балкона буде складатися з обробки швів і вертикальних перемичок. Для цього прекрасно підійде такий матеріал як фольгований пінополістирол. Його можна наклеювати за допомогою будівельної морозостійкої і вологостійкої суміші. Після чого отримане покриття обробляють гідроізоляційним складом. Для гідроізоляції бетонних перекриттів слід застосовувати спеціальні гідроізоляційні склади проникаючої дії.

Для поверхонь з цегли, каменю або з поліуретану практичніше використовувати обмазувальні гідроізоляційні склади. Шви між плитами слід пройти за допомогою армировочной сітки з вічками не більше 5 мм. Ця сітка після зникне в процесі обробки гідроізоляціей.После проведення відповідних робіт всередині балкона слід приділити увагу його даху. Для цього готуємо поверхню, визначаємо слабкі місця і обробляємо їх поліуретановим герметиком.

Якщо тріщини на даху виявилися занадто великі, то їх можна закрити за допомогою поліетиленового ущільнювача або, як варіант, використовувати монтажну піну без толуолу. Після чого обробляємо верхню плиту проникаючим гідроізоляційним складом. Він проникне в бетон на глибину, утворюючи в товщі бетону гідроізоляційні кристали. Пол на балконі обробляємо аналогічним способом і даємо всього цього добре висохнути. На цьому гідроізоляція балкона вважається завершеною. Після висихання можна приступати до опоряджувальних робіт.