Кожна флагманська модель від південнокорейського виробника стає популярною одразу після випуску. Не виключенням став і новенький Galaxy S21 — сучасний пристрій для тих, хто розуміється на якості та дизайні смартфонів. Проте ціна виявилась чималою, тому Samsung випустив трохи спрощену модель Galaxy S21 Fe. Насправді смартфон майже не відрізняється від свого попередника, проте доступний більшості покупців. Чому ж вам варто купити Samsung Galaxy S21 FE?

Висока надійність та якісне зображення

Купуючи Galaxy S21 FE від Samsung, ви гарантовано отримуєте надійний пристрій. По-перше, він має посилений корпус, що захищає від ударів. По-друге, екран вкритий сучасним склом Gorilla Glass Victus. Завдяки цьому сколи та подряпини йому не страшні. 

Щодо якості зображення, то, як і у всіх флагманах Samsung, вона на найвищому рівні. Сучасний екран Amoled 2X забезпечує максимальну яскравість, чіткість та контрастність.

Нові технології та якісні фото

Смартфон створений з урахуванням всіх сучасних технологій. Серед списку технічних характеристик:

  • швидкісний процесор Qualcomm Snapdragon 888 — завдяки йому ви можете без перешкод виконувати будь-які побутові задачі та грати в ігри;
  • акумулятор місткістю 4250 мАгод — забезпечує роботу пристрою протягом 10 годин в активному режимі чи більше як добу в пасивному;
  • великий обсяг оперативної пам’яті (6 чи 8 Гб) — надає гаджету велику швидкість та багатозадачність;
  • потрійна камера — дозволяє робити фотографії найвищої якості, а також знімати відеоролики у форматі 4К.

З випуском нової моделі виробник зміг подолати чимало нюансів, що виникали в попередніх гаджетах. Смартфон не підвисає під час експлуатації. Крім того, вирішене питання з перегрівом. Навіть при максимальному завантаженні температура всередині Samsung Galaxy S21 FE залишається на прийнятному рівні.

Вигідна ціна та зручність у використанні

Телефон випускається в кількох кольорових рішеннях, тому ви легко підберете варіант для себе. Їм зручно користуватись. Ви можете не перейматись, якщо опинитеся зі смартфоном під дощем, адже він має найвищий ступінь захисту від пилу та вологи IP68.

Сканер відбитків пальців працює дуже точно і без перебоїв. Вся інформація всередині надійно охороняється.