У цифрових професіях знайти себе може людина з будь-яким розумом. Все тому, що вибір напрямків більш ніж широкий. Вважаєте, що ви чудовий організатор? Спробуйте себе у продакт-або проджект-менеджменті. Для творчих людей — пряма дорога в дизайн, а для тих, хто любить структурно мислити, — програмування та аналіз даних. Якщо ви не можете чітко визначитися із профілем, зверніть увагу на інтернет-маркетинг. Тут є місце і креативу, і скрупульозної оцінки показників ефективності.

Плюси цифрових професій

Затребуваність

Опанувавши діджитал-професію від https://goit.global, ви завжди знайдете роботу. Програмісти, дизайнери, маркетологи, фахівці з розвитку продуктів та проектів потрібні всім — при цьому не має значення, в якій точці світу вони знаходяться. Виконувати свої обов’язки можна та віддалено.

Можливість вибрати напрямок до душі

Digital-профессии включають і творчі спеціальності, і аналітичні, і потребують вміння комунікувати. Тому знайти цифрову справу до душі не складе труднощів.

Віддалена робота

Один із найважливіших бонусів – можливість вести справи з будь-якого місця, де є інтернет. Навіть зрідка приїжджати в офіс на наради немає потреби, достатньо регулярних онлайн-конференцій з командою. У цьому особлива краса діджитал-сфери.

Вхід у професію у будь-якому віці

У цифровій професії немає вікових рамок. Освоїти програмування або інтернет-маркетинг можна і в 18, і в 45, і пізніше: достатньо пройти відповідне навчання та розвиватися у вибраному напрямку.

Високий прибуток

Зарплати діджитал-фахівців безпосередньо залежать від навичок та компетенцій, а в деяких професіях компанії виплачують відсоток за успішно завершений проект. Тому стелі немає: підвищуйте кваліфікацію та збільшуйте дохід.

Постійний розвиток

Інформаційний світ не стоїть на місці: освоювати нові сервіси, програми та стратегії доведеться постійно. Безперервне навчання – практичне і на курсах – формує нові нейронні зв’язки в мозку та зберігає динамічність мислення.

Мінуси цифрових професій

Великі обсяги інформації

Кожному спеціалісту, який працює в діджитал-сфері, доводиться мати справу з великою кількістю даних. Безумовно, це може провокувати втому та деяку «замиленість» погляду.

Ненормований робочий день

З вільним графіком роботи та домашнім офісом іноді втрачається межа між професійним та особистим. Можна знайти баланс за допомогою чіткого поділу зон у квартирі.

Нестабільність

Це стосується лише тих випадків, коли ви вибираєте фріланс. З проектною роботою та роботою на себе складно прогнозувати свій дохід, проте й фінансової стелі при цьому немає.