У сфері клінінгових послуг є великий вибір компаній. Як же не помилитися і зробити оптимальний вибір відповідної Вам клінінгової компанії? Ось кілька рекомендацій, які допоможуть вам розібратися в сфері клінінгу.

По-перше, важливо при виборі звернути увагу на наявність позитивних відгуків на сайті компанії (наприклад, https://cleaningpartner.ua/uk/biznesu/uborka-barov-restoranov/), інших посиланнях в соціальних мережах і різних Інтернет ресурсах. При можливості можна зробити дзвінок клієнтам, які користувалися послугами клінінгової компанії і ознайомитися детальніше про всі деталі роботи.

По-друге, перед вибором компанії для клінінгу необхідно поцікавитися спеціалізацією. Якщо компанія професійно присвятила себе якійсь сфері клінінгу: промисловий альпінізм, обслуговування комерційних об’єктів, прибирання після будівництва і т. Д., То вона вам більше підійде для вирішення Ваших певних клінінгових завдань, так як вона глибоко підходить до роботи в певній ніші ринку клінінгових послуг.

По-третє, важливо поцікавитися як налаштована робота в клінінгової компанії від початкового контакту з клієнтом до здачі об’єкта після збирання. Якщо в компанії є чітка система роботи з обслуговування, наему персоналу, контролю роботи, то ця компанія в перевазі в порівнянні з іншими компаніями без системного підходу в роботі.

По-четверте, при виборі клінінгової компанії зверніть увагу на сайт, логотип, присутність в соціальних мережах і інші рекламні кампанії. Компанія, яка розвиває свій імідж і витрачає фінансові та інші засоби на інформативний і зручний сайт, замовляє у дизайнерів рекламні матеріали, логотип – це, швидше за все, не компанія-одноденка, а компанія з далекосяжними планами і стратегією. Така клінінгова компанія гідна вашої уваги і можливо в подальшому вибору для замовлення клінінгових послуг.

По-п’яте, поцікавтеся як клінінгові компанії набирають персонал і як проходить процес відбору в штат співробітників. Як проходить навчання клінінгу персоналу? Чи є чітка система роботи з персоналом? Якщо в клінінгової компанії безвідповідально ставляться до роботи з персоналом, то це перший тривожний дзвінок про некомпетентність компанії. Вибір клінінгових компаній повинен проводитися з урахуванням вашої зручності: персонал повинен працювати якісно, сумлінно, не порушуючи ритм роботи замовника. По можливості, було б добре, щоб клінінгова компанія відповідала міжнародному рівню вимог не тільки в професіоналізмі, але і по відношенню до персоналу до клієнтів.

По-шосте, сучасні професійні технології і обладнання для проведення клінінгу, а також безпечні засоби будуть у пріоритеті у ведучої клінінгової компанії.
Професійне обладнання та інвентар, якими укомплектована хороша клінінгова служба, включає в себе поломойки, миття різних напорів, пилососи з різними насадками, комплекти, призначені для миття скла, підлог, драбини різної висоти і т. д.

Дзвонимо в обрані компанії і спілкуємося з менеджером. Якщо відразу озвучується вартість робіт – це нехороший знак. Жодна серйозна компанія, що надає клінінгові послуги, не зможе назвати остаточну вартість без оцінки об’єкта і фронту робіт.

Зазвичай, фахівець виїжджає на об’єкт для оцінки відразу і робить оптимальну пропозицію клінінгових послуг. Спектр цін може варіюватися в залежності від складності робіт, від вартості засобів для чищення та використання професійного обладнання. Дуже низька вартість говорить про те, що компанія на чомусь серйозно зекономила, можливо, на шкоду якості. Тому при виборі, в першу чергу, варто керуватися рекомендаціями тих, хто вже користувався послугами і вище зазначеної підбіркою рад.