Переваги дубу:

Дуб – це король серед деревини, якою краще всього облицьовувати сходи, найкраща деревина для сходів.

  1. Не слизька деревина, максимальна висока щільність, не «боїться” легких ударів, можна ходити по ній у взутті, але доведеться частіше міняти лакофарбове покриття. Це може бути застосовано до будь-якої деревині, так як страждає насамперед лакофарбове покриття, воно швидше зношується. Кавказький дуб називають “залізним” через високу щільність деревини. Подивитись варіанти дерев’яних сходів можна на сайті https://www.eurobudsvit.com.ua/portfolio-item/shody/.

  2. Не боїться вологи і вогкості, навіть якщо залити сходи водою, то після просушування зіпсується тільки лакофарбове покриття, якщо правильно висушена деревина, то не буде навіть дрібних тріщин, на вулиці відмінно “стоїть”, не боїться прямих влучень сонячних променів і вологи. При установці на вулиці бажано покривати спеціальними складами для вулиці і щороку подшкурівать старе покриття дрібною шкіркою, бруд, пил щоб зійшли і знову покривати. Лак ми не рекомендуємо, так як важко буде його знімати, а спец.состави для забарвлення зрубів наприклад, легко знімаються, можна і не до деревини, а злегка пошкуріть і знову в той же колір пофарбувати, така дубові сходи прослужить багато років, десятиліття при мінімальному догляді.
    При потопі в місті, вода затопила цех ЧПУ кілька років тому, стовпи різьблені стояли на невеликій височині, стовп з бука порвався, знизу щілина 10 см, а у дубового тільки невеликий слід від води знизу, який вишкурили і нічого не нагадувало про подію, він у нас ще півроку стояв, дивилися, що ж буде, нічого не сталося, як новий, пережив потоп і не помітив.
  3. Дуже красива текстура, особливо у кавказького дуба, досконалий малюнок річних кілець. Дуже ефектно виглядає при патинуванні з виділенням текстури, просто шедевр природи і людини. Патина так само хороша тим, що на ній не видно дрібні відколи, потертості, навіть вищербліни від ударів не помітні, так як патина в основному контрастна і здається, що так і задумано. Дубова деревина хороша в будь-який тонування, її неможливо зіпсувати ніяким кольором, головне добре пофарбувати, а дуб хороший в будь-який тонування.
  4. Дубові сходи виготовляється під замовлення, під ваш розмір в мінімальні терміни, так як дуб за ступенем обробки відноситься до середньому по складності обробки і шліфування, за 2 тижні можна зробити найскладнішу сходи, при низькому завантаженні виробництва, тобто не в високий сезон.
  5.  Також можна робити комбінацію дуб або ясен і бук, наприклад ви хочете зробити балясини білі, а ступені з красивою текстурою, наприклад світлий дуб, будь ласка, і за ціною ви заощадите, так як бук на 20-30% дешевше дуба та ясена, будуть сучасні класичні сходи, які з моди не вийдуть ніколи.
  6. Легко самостійно покрити маслом або лаком, дуже простий дуб в тонуванні, можна самостійно покрити, вид буде не гірше ніж після фарбувальної камери.