Відмінні характеристики

Листи з алюмінію – довговічний, легкий і зручний у використанні матеріал. Середній термін служби перевищує 50 років. Лист виробляють гарячим або холодним методом, прокаткою або волочінням. На готової поверхні відсутні подряпини і інші дефекти, вона має однакову щільність по всій площі, має стійкість до фізичних дій і корозії. Алюмінієві листи не вимагають додаткової обробки або фарбування.

Широка сфера застосування

Лист алюмінієвий використовується в різних сферах промисловості і на будівельних об’єктах. Затребуваний в суднобудуванні, авіабудуванні та автомобільному виробництві. Алюмінієві листи застосовуються для фасадної обробки житлових будинків і промислових споруд, виробництва дверних і віконних блоків. Матеріал використовують для виготовлення різного холодильного обладнання, рекламних конструкцій та інших виробів. Щоб лист алюминиевый купить здесь – переходьте за посиланням.

Алюмінієвий сплав АМГ5

Для сплаву групи алюміній – магній (АМГ5), характерні такі властивості:

  • середня тепло- і електропровідність,
  • непогана пластичність,
  • міцність,
  • середня свариваемость,
  • порівняно низька корозійна стійкість.

Характеристики міцності і твердості у цього сплаву вище, ніж у таких сплавів, як АМГ2 і АМГ3, які відрізняються більш високою пластичністю в порівнянні з АМГ5. При підвищенні процентного вмісту магнію в сплаві, зростає і його міцність, завдяки цьому АМГ5 і АМг6 можуть бути використані для виготовлення деталей конструкцій середньої навантаженості. Також, зі зростанням твердості цього матеріалу, полегшується механічна оброблюваність деталей з нього на верстатах.

Недоліки

При підвищенні міцності в залежності від зростання вмісту магнію, в сплавах групи Al- Mg спостерігається зниження антикорозійних властивостей. Наприклад, АМГ5 і АМг6 слабо чинять опір міжкристалітної корозії, під впливом напруги. Зварювальні шви на площині даних матеріалів теж схильні до впливу корозії, тому для їх надійного захисту, площину зварюється потрібно термічно обробити, і тільки після цього проводити зварювання матеріалу.

АМг5 або АМг2 – як зробити вибір?

Проведемо порівняння механічних властивостей у прутків зі сплавів АМГ. Наприклад, прутки з АМг5 виробляються в нормальному і відпаленого стані. За пластичним властивостям в нормальному стані АМг5 навіть трохи перевершує АМг2, але по міцності випереджає його в кілька разів. У відпаленого стані сплав АМг2 показує кращі результати щодо пластичності, але ця перевага не настільки очевидно.
Отже, з огляду на механічні властивості, АМг5 може вважатися найкращим варіантом, крім випадків, коли дуже важлива корозійна стійкість, хороша сварівaемость, відмінна теплопровідність або електропровідність.