Для збереження цілісності і високої функціональності покрівельних матеріалів і систем необхідно захищати дах від льоду і бурульок, так як вони можуть пошкодити покриття і привести до протікання.

Оптимальним рішенням для даної проблеми вважається кабельна система обігріву покрівлі. Вона запобігає утворенню бурульок, зберігаючи при цьому цілісність даху і значно зменшуючи ризик можливих нещасних випадків в зимовий час. Також радимо встановити термостати для управління обігрівом покрівлі, коли настануть холоди.

Що вміють сучасні технології обігріву покрівлі?

  • Зберігають фасади і дахи від передчасного руйнування;
  • Значно збільшують термін якісної експлуатації систем покрівлі;
  • Надають хорошу можливість заощадити на вимушеному ремонті покрівельної поверхні і на її очищення від криги;
  • Покращують зовнішній вигляд покрівлі, що робить її справжньою окрасою міського ландшафту.

Як працюють нагрівальні системи?

Обігрів покрівлі та водостоків працює за наступним принципом:

  • На поверхні покрівлі, в найбільш уразливих в зимовий час місцях, прокладається кабель, що гріє. Як правило, найбільш вразливі місця на даху – це водостоки, жолоби та інші конструкційні елементи, в місцях яких можливо максимальне утворення криги.
  • Далі за допомогою датчиків температурного режиму і вологості атмосферна ситуація зчитується і передається на регулюючий пристрій, що є в розпорядженні будь-яка система обігріву покрівлі.
  • При погіршенні погодних умов обігрів включається в автоматичному режимі, і гріє кабель починає виділяти необхідну тепло, яке розтоплює сніг і лід і дозволяє воді піти по системі водовідведення.

Технологія обігріву покрівлі передбачає прокладку кабелю по всьому шляху проходження води, розвантажує дах і ймовірність утворення бурульок, здатних привести до нещасного випадку зводиться до нуля. Крім цього, термін якісної служби гідроізоляційного покриття значно подовжується, що приносить непоганий економічний ефект.

Варто зазначити, що кабелі для обігріву покрівлі і водостоків успішно довели на практиці свою високу ефективність. Все частіше цю надійну систему можна зустріти на покрівлях житлових, адміністративних, торговельних і промислових будівель. Всі елементи нагрівального обладнання пройшли необхідну сертифікацію і дозволені до роботи в кліматичних умовах нашої країни, що виключає виникнення проблем при їх довгострокової експлуатації.