Епіляція пахв за допомогою діодного лазера – це, мабуть, одна з найперших і найчастіших процедур, які знайомлять пацієнта з лазерною епіляцією. І це логічно, оскільки сеанс проходить швидко, безболісно і процедура досить бюджетна.

Побачивши ефект після перших візитів, дівчата залишаються задоволені й приходять знову вже з метою позбутися небажаного волосся в інших зонах. Але все, що робиться вперше, нерідко супроводжується тривожними питаннями “А як це буде?”, “Що я відчую під час сеансу?”, “Коли чекати ефект, і який він буде?”.

У цій статті нашого ми хочемо розповісти вам, як проходить лазерна епіляція пахвових западин по етапах, від моменту зустрічі з фахівцем до наступного візиту. А якщо ви хочете записатися на сеанс лазерної епіляції пахв, то радимо перейти за посиланням https://www.yudinamk.com/ru/lazernaya-epilyatsiya-podmishek вже зараз.

Сеанс лазерної епіляції в кабінеті

Отже, ви в кабінеті кваліфікованого косметолога, на початку ми з’ясовуємо деталі щодо вашого здоров’я, можливі протипоказання до даного медичного втручання, ваш фототип і чутливість шкіри.

Далі йде підготовка пахвових западин, фахівець обробляє зону антисептиком і наносить спеціальний водорозчинний гель для легкого ковзання маніпули та мінімізації неприємних відчуттів. Ви надягаєте спеціальні захисні окуляри на очі, і після цього косметолог обробляє область лазером. На початку ви можете відчувати холод, оскільки працює система охолодження, яка не допускає перегріву шкіри. А потім може бути легке поколювання та тепло. Загалом вся процедура триває 10-15 хвилин, цього достатньо для повної обробки та якісного випадання волосків.

А що потім станеться з волосками?

Відразу після ви не побачите випадання, воно настає приблизно на 10-14 день, протягом 7 діб випадає приблизно 30-50% волосся. Далі, близько 7-10 днів слідує період спокою, коли нічого не відбувається, а після нього ви можете побачити волоски, що знову відростають. Це буде сигналом для того, щоб провести наступну процедуру.
Після 3-4 відвідування ви помітите, що зона пахвових западин практично гладка, волоски можуть залишитися у вигляді скупчення окремих «острівців». Також змінюється якість волосся – вони стають тоншими та світлішими, повільніше ростуть.

Але для стійкого та довгого ефекту ми завжди рекомендуємо пройти курс з 8-12 процедур, тому що під час сеансів може прокидатися рослинність зі сплячих цибулин, яку ми також видаляємо за допомогою діодного лазера. Коли курс закінчився, бажано приходити на підтримуючі процедури 1 раз на півроку-рік, тоді результат радуватиме вас довгі роки.

До речі, якщо ви хочете записатися на лазерну епіляцію пахв до справжніх професіоналів, то рекомендуємо перейти за посиланням yudinamk.com/ru/lazernaya-epilyatsiya-podmishek, не гаючи часу.

Що важливо пам’ятати перед вашим приходом у салон та після нього?

Основні моменти:

  1. Для виключення ризику опіків варто уникати засмаги (природної або солярії).
  2. Приблизно за 3-4 дні не скрабувати область, що обробляється.
  3. Якщо ви видаляли волоски за допомогою альтернативних методів з використанням воску, цукру, спеціального крему, пінцету або епілятора, необхідно витримати 1 місяць видаленням волосся лазером.
  4. Напередодні ввечері за 1-2 дні перед процедурою потрібно поголити зону пахв звичайною бритвою.

Відразу після область обробки може почервоніти і бути набрякою, волоски підпаляться. Але здебільшого шкіра заспокоюється досить швидко. У наступні 2 дні необхідно виключити теплові дії (лазня, сауна, гаряча ванна), басейн, механічне тертя (скраби, мочалки). Загар також небажаний в найближчі 2 тижні після сеансу.

Між процедурами рекомендується видаляти волоски в оброблюваній зоні бритвою або тримером, щоб не порушувати їх цикл зростання.

При дотриманні всіх вищеописаних правил ви отримаєте гладку шкіру в області пахвових западин і забудете про те, що вас турбувала проблема небажаного волосся.