Кухню недарма називають серцем будинку. Це невелике, але функціональне приміщення задає настрій будинку та наповнює його особливою атмосферою. Щоб не лише готувати, а й збиратися з сім’єю за одним столом було на радість, важливо ретельно продумати наповнення та візуальну частину меблевого гарнітуру.

Якщо Ваш вибір упав на модульну серію, Ви самі або за допомогою консультанта сплануєте, які шафи, з яких матеріалів та в якій послідовності будуть розміщені.

Таким чином, якщо вибрати кухни на заказ – вийде унікальний комплект, підібраний з урахуванням особливостей приміщення та Ваших особистих уподобань. А що робити тим покупцям, які не хочуть переплачувати, витрачати час на очікування проекту та обирають готову кухню? Спробуємо розібратися.

Переваги готових рішень для кухні

Готовий кухонний комплект – це завжди дешевше, ніж аналог із салону. Поряд з цим, все більше покупців віддають перевагу готовим кухням, тому що:

  • Економія грошей – вартість готових комплектів нижча, ніж модульних, незважаючи на матеріал виготовлення, кількість модулів та інші аспекти
  • Економія часу – більшість готових кухонь відносяться до складських програм, а це означає, що Вам не доведеться чекати, поки кухню виготовлять на заводі та доставлять до Вас додому – Ви зможете забрати замовлення одразу після оплати
  • Стандартні розміри – ідея готової кухні передбачає її монтаж у стандартне за площею та планування приміщення
  • Різноманітність розмірів – меблеві фабрики дбають про покупців, тому з кожним роком розширюють не лише перелік матеріалів та варіантів виконання, а й розмірний ряд.
  • Асортимент плівок – у якому тільки стилі та виконанні сьогодні не зустрічаються готові рішення для кухні: від суворої класики до грубого лофта та чистого скандинавського з еко-нотками
  • Продумане внутрішнє наповнення – підлогові та настінні шафи у готових кухонь підібрані таким чином, щоб Ви вирішили питання організації зберігання швидко та з комфортом. Комплект передбачає такий набір модулів та їх розташування щодо один одного, щоб Вам було зручно готувати, зберігати кухонне начиння під рукою та дотримуватися порядку в робочій зоні.

Поради перед покупкою

Щоб скоротити час на пошуки ідеального гарнітура для кухні, скористайтесь нашими порадами перед покупкою.

  1. Здійсніть виміри приміщення. Позначте розташування ніш, вікон, дверей, врахуйте висоту та глибину плінтусів по тих стінах, де будуть стояти меблі. Чи поміститься куплений Вами гарнітур? Які габарити у техніки? Якою вона буде: вбудовуваною чи ні? Пам’ятайте, що вся готова кухня не повинна займати більше 20% площі приміщення.
  2. Зонування. Визначтеся, де розташовуватиметься робоча зона, чи достатньо місця, де ви облаштуєте зону зберігання і чи поміститься техніка в підготовлену для неї нішу. На кухні повинні розташовуватися 4 зони: робоча поверхня, зона зберігання речей та продуктів, зона миття посуду та сушіння, а також має залишитися місце для обідньої групи. Навіть на компактній кухні відстань між комплектом та обідньою групою має становити не менше метра.
  3. Меблі в якому стилі гармонійно виглядатимуть в інтер’єрі Вашої кухні? Сьогодні меблевий ринок рясніє готовим рішеннями для організації кухонного простору, і Ви легко оберете гарнітур, який буде до душі.